KOMITETY WYBORCZE I KANDYDACI:
WYBORY DO SEJMU
TARNÓW, okręg numer 15
Lista Nazwa
2 Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
3 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
6 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
15 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
20 Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP
WYBORY DO SENATU
TARNÓW, okręg numer 14
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Komitet Wyborczy Wyborców Przeciw Korupcji
KANDYDACI POSZCZEGÓLNYCH KOMITETÓW
1.SEJM
Komitet wyborczy Polska Partia Pracy
1. ZIOBRO Katarzyna Agnieszka - ekonomistka, Strzyżów, nie należy do partii politycznej
2. CHRONOWSKI Bartosz Tomasz - przedsiębiorca , Dąbrowa Górnicza, członek PPP
3. TABIŚ Wojciech - mechanik, Zborowice, nie należy do partii politycznej
4. BURNAT Marta Ewa - krawcowa, Gromnik, członek PPP
5. MIŁKOWSKI Jan - rencista, Tarnów, członek PPP
6. PRZEWOŹNIAK Krzysztof Józef - emeryt, Katowice, nie należy do partii politycznej
7. POŁUBIŃSKI Wiktor Ryszard - elektromonter, Katowice, członek PPP
8. CIOŁEK Waldemar - mechanik, Bieruń, członek PPP
9. ŻOŁNECZKO Dariusz Alojzy - przedsiębiorca, Lędziny, członek PPP
10. ZIOMEK Zdzisław Jan - maszynista, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
11. ADAMSKI Stanisław - kierowca, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
12. ŚWINIAREK Piotr - emeryt, Bobrowniki, członek PPP
13. MIKOŁAJEWSKI Jerzy - malarz, Modrzyca, członek PPP
14. MIŁKOWSKA Maria - emeryt, Tarnów, członek PPP
Komitet wyborczy Liga Polskich Rodzin
1. BOSAK Wojciech - inżynier, Przybysławice, członek Ligi Polskich Rodzin
2. SOBCZAK Bogusław - ekonomista, Łapanów, członek Ligi Polskich Rodzin
3. KWAŚNIAK Czesław - ekonomista, Tarnów, członek Prawicy Rzeczypospolitej
4. WIECIECH Paweł - nauczyciel, Bochnia, członek Unii Polityki Realnej
5. SUMARA Zdzisław - nauczyciel, Tarnów, członek Ligi Polskich Rodzin
6. WRONA Stefan - inżynier, Tarnów, nie należy do partii politycznej
7. ŻYWIEC Janusz Ignacy - nauczyciel, Tarnów, członek Ligi Polskich Rodzin
8. POPIELA Agata - nauczyciel, Tarnów, nie należy do partii politycznej
9. PROCHWICZ Eugeniusz - elektryk, Czyżów, nie należy do partii politycznej
10. APRYASZ Jolanta - nauczyciel, Borusowa, członek Ligi Polskich Rodzin
11. BODA Stanisław - przedsiębiorca, Tarnów, nie należy do partii politycznej
12. BORYCZKA Alina Barbara - nauczyciel, Olesno, nie należy do partii politycznej
13. LECHOWICZ Renata - nauczyciel, Tarnów, nie należy do partii politycznej
14. GĄDEK Mirosław - budowlaniec, Żegocina, członek Ligi Polskich Rodzin
15. PRZYBYŁO Grzegorz - politolog, Dębno, członek Ligi Polskich Rodzin
16. SZTORC Tomasz - nauczyciel, Tarnów, nie należy do partii politycznej
17. ŁASAK Barbara - administracydywista, Laskówka Delastowska, członek Ligi Polskich Rodzin
18. CZESAK Ryszard - przedsiębiorca, Szczurowa, nie należy do partii politycznej
Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. MARIANOWSKA Barbara - ekonomista, Kraków, członek PiS
2. CZESAK Edward - inżynier mechanik, Brzesko, członek PiS
3. WOJTKIEWICZ Michał Jan - inżynier geodeta, Tuchów, członek PiS
4. PILCH Jacek - filolog, Tarnów, członek PiS
5. ROJEK Józef - inżynier mechanik, Tarnów, członek PiS
6. ŻABIŃSKI Władysław - rolnik, Sukmanie, członek PSL "Piast"
7. PANTERA Robert - pedagog szkolny, Dąbrowa Tarnowska, członek PiS
8. NOWAK Krzysztof - nauczyciel, Tarnów, członek Ruchu Odbudowy Polski
9. GAWRON Józef Wojciech - nauczyciel, Górka Stogniowska, członek PiS
10. WENDA Andrzej - inżynier budownictwa, Grabówki, członek PiS
11. IWANIEC Marian Kazimierz - nauczyciel, Tarnów, członek PiS
12. RYBKA Robert Zdzisław - przedsiębiorca, Kraków, członek PiS
13. DZIURDZIA Piotr Marek - nauczyciel akademicki, Bochnia, nie należy do partii politycznej
14. IWANIEC Renata Maria - nauczyciel, Tarnów, członek PiS
15. KOPROWSKA Barbara Maria - nauczyciel, Tarnów, członek PiS
16. RZADKOWSKI Wojciech Stanisław - mechanik, Proszowice, członek PiS
17. ŁUCARZ Roman - nauczyciel, Jadowniki Mokre, członek PiS
18. DUDA Andrzej Sebastian - nauczyciel akademicki, Kraków, nie należy do partii politycznej
Platforma Obywatelska
1. GRAD Aleksander - inżynier geodeta, Pleśna, członek Platforma Obywatelska RP
2. AUGUSTYN Urszula - dziennikarz, Tarnów, członek Platforma Obywatelska RP
3. ŁĄCZYŃSKI Bolesław - rolnik, Szczucin, członek Platforma Obywatelska RP
4. DUDA Józef - inżynier automatyki, Koźmice Wielkie, członek Platforma Obywatelska RP
5. MUSIAŁ Jan - inżynier inżynierii środowiska, Brzesko, nie należy do partii politycznej
6. WÓJCIK Jan - nauczyciel, Kobylec, członek Platforma Obywatelska RP
7. TOMASIK Jacek - teolog, Przesławice, członek Platforma Obywatelska RP
8. KITA Andrzej - technik budowlany, Dąbrowa Tarnowska, nie należy do partii politycznej
9. AUGUSTYN Paweł - technik informatyk, Lubcza, nie należy do partii politycznej
10. PACEWICZ-PYREK Katarzyna - florysta, Brzesko, członek Platforma Obywatelska RP
11. KOCIOŁEK Adam - urzędnik samorządowy, Szarów, nie należy do partii politycznej
12. SYCHTA Wacław - nauczyciel, Szerzyny, członek Platforma Obywatelska RP
13. SZCZEPARA Małgorzata - radca prawny, Bochnia, członek Platforma Obywatelska RP
14. ŚWIATŁOWSKI Grzegorz - politolog, Tarnów, członek Platforma Obywatelska RP
15. KAWALERCZYK Joanna - informatyk, Zaborów, nie należy do partii politycznej
16. WARDZAŁA Robert - sportowiec zawodowy, Tarnów, nie należy do partii politycznej
17. RACZYŃSKI Jerzy - ślusarz mechanik, Łapczyca, nie należy do partii politycznej
18. CIEPIELA Roman- urzędnik samorządowy, Tarnów, członek Platforma Obywatelska RP
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
1. WODA Wiesław - inżynier rolnik, Kraków, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
2. SZTORC Andrzej - rolnik, Wola Rzędzińska, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
3. KOZAK Wojciech - inżynier mechaniki pojazdowej, Zabawa, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
4. CZECH Henryk - prawnik, Bochnia, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
5. GRUSZKOWSKI Stanisław Józef -inżynier zootechnik, Maszkienice, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
6. PŁAWECKI Jerzy Julian - inżynier rolnik, Jazdowiczki, nie należy do partii politycznej
7. WARECKI Adam Józef -przedsiębiorca, Dąbrowa Tarnowska, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
8. BIEDROŃ Adam Roman - przedsiębiorca, Łęg Tarnowski, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
9. KARCIŃSKI Zbigniew - nauczyciel, Gromnik, nie należy do partii politycznej
10. WADAS Marian Zbigniew - ekonomista, Szczucin, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
11. PYZIK Lech Jerzy - ekonomista, Tarnów, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
12. ŻABA-GOLESZ Renata Franciszka - pracownik administracji, Tarnów, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
13. CIERNIAK-LAMBERT Ewa Irena - lekarz medycyny, Gnojnik, nie należy do partii politycznej
14. MACKIEWICZ Joanna Maryla - ekonomista, Śmiłowice, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
15. KUBACKI Krzysztof Piotr - sprzedawca, Zakrzów, nie należy do partii politycznej
16. WŁUDYKA Dariusz Andrzej - inżynier rolnik, Zbydniów, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
17. SZATKO Lidia Teresa - pracownik administracji publicznej, Tarnów, nie należy do partii politycznej
18. GÓRA Andrzej - politolog, Borek, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
1. ZAWISZA Jerzy Tomasz - nauczyciel akademicki, Katowice, członek Samoobrony RP
2. NOGA Jan - trener sportowy, Wieliczka, członek Samoobrony RP
3. HOŁDA Michał - ekonomista, Tarnów, członek Samoobrony RP
4. BURZYŃSKA Maria Edyta - nauczyciel historii, Zabierzów Bocheński, członek Samoobrony RP
5. MACH Edward Józef - technik budowlany, Jadowniki, członek Samoobrony RP
6. MASZOTA Stanisław - technik samochodowy, Gliwice, nie należy do partii politycznej
7. GAJOCH Tomasz Tadeusz - mechanik samochodowy, Łęg Tarnowski, członek Samoobrony RP
8. FELIKS Janusz Eugeniusz - inżynier ogrodnik, Łapanów, członek Samoobrony RP
9. JEZIORO Władysław - inżynier ochrony środowiska, Kraków, nie należy do partii politycznej
10. WĄTEK Justyna Elżbieta - ekonomistka, Klimontów, członek Samoobrony RP
11. ŚWIĄTEK Sylwester Wiesław - rolnik, Radziemice, członek Samoobrony RP
12. ADAMCZYK Maria Magdalena - pracownik do spraw osobowych, Jerzmanowice, członek Samoobrony RP
Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP
1. KUŹNIAK Brygida Justyna - prawnik, Kraków, członek PD
2. JANIK Krzysztof Jan - nauczyciel akademicki, Warszawa, członek SLD
3. JEDYNAK Józef - nauczyciel akademicki, Tarnów, nie należy do partii politycznej
4. TWORZYDŁO Iwona Teresa - pedagog, Królówka, członek SDPL
5. KONOPKA Stanisława Maria - ekonomista, Pleśna, członek SLD
6. GAWŁOWICZ Grzegorz Stanisław - ekonomista, Bochnia, członek SLD
7. KWAŚNY Jakub Michał - student, Tarnów, członek SLD
8. HULSKA Anna - pielęgniarka, Tarnów, nie należy do partii politycznej
9. BRYL Krzysztof - prawnik, Bogumiłowice, członek UP
10. NOWAKOWSKI Dominik - ekonomista, Piotrkowice Małe, członek SLD
11. BAZUŁA Krzysztof - ekonomista, Tarnów, członek SLD
12. KRUPIŃSKI Andrzej Bronisław - konserwator zabytków, Kraków, członek SDPL
13. LIS Ryszard - dziennikarz, Tarnów, członek SLD
14. SADY Marcin Tomasz - inżynier rolnik, Przyborów, członek SLD
15. CZAJA Paweł - inżynier ceramik, Janowice, nie należy do partii politycznej
16. PIĄTEK Jakub Marek - student, Tarnowiec, członek PD
17. JAKUBIEC Piotr - przedsiębiorca, Baczków, członek UP
18. SKRZYŃSKI Andrzej Jan - ekonomista rolnictwa, Kraków, członek SLD
2.SENAT
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
2. GACEK Barbara - przedsiębiorca, Proszowice, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
7. WĘGRZYN Ludwik Kajetan - prawnik, Bochnia, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP
6. POCZĄTEK Tomasz - prawnik, Szczucin, członek SLD
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
5. KLIMA Maciej - lekarz, Wieliczka, członek PiS
8. WIATR Kazimierz Adam - nauczyciel akademicki, Kraków, nie należy do partii politycznej
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
3. GACEK Urszula Józefa - ekonomista, Tarnów, członek Platforma Obywatelska RP
4. KARASIEWICZ Bernard - inżynier zarządzania, Zalasowa, członek Platforma Obywatelska RP
Komitet Wyborczy Wyborców Przeciw Korupcji
1. CIESIELCZYK Marek - politolog, Tarnów, nie należy do partii politycznej
Info: http://www.wybory2007.pkw.gov.pl/