Sukcesy judoków z Woli Rzędzińskiej po raz kolejny
access_time 2007-11-29 14:07:44
Kolejny udany start odnotowali na swym koncie zawodnicy UKS „Wolania” z Woli Rzędzińskiej pod wodzą Tomasza Wojdana, biorąc udział w IX Memoriale Maćka Nawrockiego w Rzeszowie.

W memoriale poświęconym pamięci tragicznie zmarłego w 1998 roku byłego zawodnika PTS WALTER, działacza POZJudo, lekarza medycyny Macieja Nawrockiego wystartowało dwieście pięćdziesiąt zawodniczek i zawodników z czternastu klubów z Polski, Węgier i Ukrainy.

W kategorii dziewcząt w wadze do 52 kg pierwsze miejsce wywalczyła Amanda Zięba, która dotarła do finału wraz ze swoją klubową koleżanką Moniką Mordyl. Zwycięstwo odnotowała także Małgorzata Kołodziej w kategorii wagowej do 57 kg. Srebro w kategorii do 78 kg przypadło Justynie Dziurawiec, zaś a brązowy medal wywalczyła Ewelina Cyboroń w kategorii wagowej do 55 kg. Wśród chłopców najlepiej zaprezentował się Krystian Ciężadło, zdobywając pierwsze miejsce w wadze 46 kg, zaś brązowy medal zdobył Tomasz Pająk startujący w kategorii 55 kg. Na piątych miejscach uplasowali się: Kamil Stachura w kategorii wagowej 60 kg, Szymon Śledź w wadze 34 kg oraz Kamil Kozioł w kategorii 42 kg.

Do szczególnie udanych może zaliczyć swój udział w memoriale Krystian Ciężadło, który otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju.