Mecze piłki nożnej odwołane
access_time 2007-09-07 17:18:47
W związku z ciągłymi opadami deszczu zaplanowany na jutro mecz Unia Tarnów - MKS Trzebinia odbędzie się w innym terminie. Odwołane zostały także wszystkie mecze IV, V ligi.
Oto komunikat Małopolskiego Związku Piłki Nożnej:
"W związku z silnymi, ciągłymi opadami deszczu oraz zalaniem boisk piłkarskich, Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, odwołuje wszystkie zawody o mistrzostwo IV Ligi, V LIGI grupy Krakowsko - Wadowickiej, Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych i Młodszych, Klas "KO", "A", "B" i "C" seniorów, I i II ligi juniorów i starszych i młodszych, Małopolskiej Ligi Trampkarzy Starszych i Młodszych oraz pozostałe ligi trampkarzy z terminu 07-09.09 2007 r. (wszystkie grupy prowadzone przez WG MZPN w Krakowie) Termin rozegrania zawodów zostanie podany oddzielnym pismem."

W minioną środę, dobrze spisały dwa czołowe zespoły z naszego regionu. W 3 lidze Okocimski Brzesko wygrał swój pierwszy mecz w obecnych rozgrywkach. Pokonał w Dębicy Wisłokę 3-2. Tarnowska Unia po bardzo dobrym spotkaniu pokonała Bocheński KS na wyjeździe 2-0. Bramki dla Unii zdobyli: Łukasz Kazik- strzałem z ponad 20 metrów, oraz Łukasz Popiela, po ładnym dośrodkowaniu, wspomnianego już Kazika. Mimo deszczu i chłodu tarnowscy kibice wracali z Bochnii w dobrych nastrojach. Unia po 7 kolejkach ma na koncie 19 punktów. Filmowy skrót meczu można obejrzeć pod linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=kH7IxOUIhYI
Komentarze...