Lodowisko później
access_time 2006-12-07 14:44:41
W związku z pogodą, jaka nas wszystkich otacza, otwarcie lodowiska zostało przełożone w czasie. Niestety, maszyny pracujące przy zamrażaniu tafli obiektu mogą skutecznie działać dopiero przy temperaturze poniżej 10 stopni.
Wszystkim, którzy zaplanowali sobie wypad na łyzwy polecamy nieco cierpliwości i prośby do pogody o łaskawość. Mamy w tym roku do czynienia z pogodą praktycznie niespotykaną w o tej porze roku.

Tak jak przed rokiem lodowisko na starówce będzie otwarte codziennie od 10:00 do 22:00. Za 2 zł będzie można się ślizgać przez jedną tercję czyli 45 minut. W czasie przewry świątecznej i ferii wstęp będzię kosztował złotówkę.

Równocześnie na lodowisko będzie mogło być maksymalnie 50 osób. Dostać się na płytę lodowiska można będzie przez dwa wejścia, A i B. Przy obiekcie ustawione będą dwa specjalne namioty, gdzie mieszkańcy będą mogli się przebrać i zostawić część swojej garderoby. Płyta lodowiska zostanie dodatkowo oświetlona i nagłośniona. Dla tarnowian nie mających łyżew będzie czynna wypożyczalnia. W Tarnowskim Centrum Informacji przy Rynku 7, będzie można dobrać odpowiedni rozmiar, a także kolor, w zależności od osobistych upodobań łyżwiarza oraz możliwości wypozyczalni.

Przypominamy również, że właściciele pabów przy Rynku, podjęli inicjatywę UMT i wraz z nastaniem zimy, tarnowianie będą mogli ogrzać się nią już za załotówkę. Herbata serwowana będzie w tej cenie wszystkim, którzy wcześniej korzystali z lodowiska przy Ratuszu i mają ze sobą bilet. Do inicjatywy przyłączyło się również Tarnowskie Centrum Informacji, gdzie, przy zakupie dwóch opakowań "Tarnowskiego Smaku" i dołączeniu biletu z lodowiska, będzie można otrzymąć również mapę okolic.
Komentarze...