Unia Tarnów deklasuje rywali
access_time 2006-11-14 14:25:01
Tarnowska Unia po wyjeździe do miejscowości Słomka, może podbudować swoje morale. Choć drużyna gospodarzy nie była wymagająca, to jednak wygrana 2:8 daje spory zapas sił i chęci do gry. Najlepiej tego dnia strzelał Maciosek, autor 2 trafień.
Tarnowianie doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że w rywal nie powinien przynieść wielkich problemów. Wcześniejsze zapowiedzi potwierdziły się. Pierwsza bramka padła już w 4 minucie, na kolejne nie trzeba było długo czekać. Do końca pierwszej połowy Unia prowadziła 6:0 i wynik spotkania był przesądzony.

W drugiej połowie Jaskółki nieco zwolniły tempo. Mimo to, w 65 minucie meczu do siatki gospodarzy ponownie trafia Żaba, i prowadzenie 7:0 tylko dobija miejscowych. W grze tarnowskiego zespołu przyszedł jednak kryzys. W ciągu dwóch minut goście stracili dwie bramki. Najpierw w 75 minucie bramkarza ogrywa Rydz, aby dwie minuty później konto swojej drużyny zasilił jeszcze Kobyłecki.
Wynik spotkania ustalił Chrobak, zdobywając dla Biało-Niebieskich 8 bramkę.

Victoria: Gut - Jędrzejek (58 Cetnarski), Drzazga, Kukulski (46 Zydroń), Dziadoszczyk (46 Kobyłecki) - Ciuruś, Jonak, Mazurek (60 Makówka), Rydz - Płachta, Karcz.

Unia: Lisak - Sobyra, Kazik, Fryś - Drozdowicz (46 Konieczny), Radliński, Maciosek, Gleń, Bibro - Palej (46 Chrobak), Żaba.

Strzelcy bramek:
Victoria: Rydz '75, Kobyłecki '77
Unia: Bibro '4, Palej '15, Fryś '19, Radliński '32, 0-6 Maciosek '44, '45, Żaba '65, Chrobak '79