Prawie 10 tysięcy na WOŚP
access_time 2007-01-31 09:57:14
6501 zł za wojskową kuchnię polową z "Tarninówką", 910 zł za piłkę Orłów Górskiego, 676 zł za obraz Witolda Pazery - to były największe przeboje na tarnowskiej internetowej aukcji, którą przeprowadził portal tarnow.pl razem z tarnowskim sztabem WOŚP. W sumie na konto Orkiestry trafi prawie 10 tysięcy złotych.
Kuchnię przekazaną przez prezydenta Tarnowa wylicytowal Marek Tomaszewski - właściciel sklepów Tabak z Tarnowa. O kuchnię "ostro" walczyła także firma Stablomat z Ryglic. - W ostatniej minucie dałem o 1 złotówkę więcej i wygrałem - cieszy się pan Marek. Jak podkreśla kuchnia przyda się podczas integracyjnych spotkań pracowników firmy. We wtorek 30 stycznia o 12:00 na dziedzińcu Urzędu Miasta Tarnowa odbyło się uroczyste przekazanie kuchni zwycięzcy licytacji przez prezydenta miasta Ryszarda Ścigały.

W Tarnowie zostanie także unikatowe srebrne serduszko wykonane specjalnie na tarnowski finał Orkiestry przez Firmę Jublilersko Handlowo Usługową HELIODOR Dariusz Sulowski. Serduszko za 510 zł kupił prezes CenterMedu Andrzej Witek.

Z kolei do mieszkańca Gdańska powędruje piłka nożna z autografami Orłów Górskiego, a do Częstochowy do pani Agnieszki obraz Witolda Pazery "Gdy niebo było niebieskie a trawa zielona".

Radości z wygrania statuetki Zajdela tarnowskiego pisarza powieści fantastycznych Jacka Dukaja nie kryje pan Maciej z Warszawy. - Jestem fanem twórczości Dukaja i nawet nie marzyłem, że będę miał tak cenną rzecz - mówi. Za Zajdela i książkę "Perfekcyjna niedoskonałość" z autografem zapłacił ponad 160 zł.
Tarnowianin mieszkający w USA za ponad 150 zł kupił buty żużlowe Janusza Kołodzieja.

Książka "Z jaskółką na plastronie" z autografem Tony Rickardssona "poszła" za 345 zł, a jej właścicielem został pan Maciej spod Krakowa. On także nabył za ponad 320 zł koszulkę z autografem Agaty Mróz oraz zdjęcie brązowej sztafety z tarnowianką Moniką Bejnar i czapeczką reprezentacji Polski.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A