Unia Tarnów vs Gipsar Stal Ostrów Wielkopolski
access_time 2007-01-26 18:58:34
Tarnowska Unia w najbliższą sobotę zmierzy się z Gipsarem. Jest to kolejna szansa na zwycięstwo i polepszenie sytuacji w ligowej tabeli. Tarnowskie Jaskółki mają jeszcze jeden zaległy mecz z Polonią SPEC Warszawa, drużyną, która w tej chwili ma dokładnie tyle punktów co tarnowianie.
Jednak to spotkanie dopiero za dwa tygodnie. Na 10 lutego ustalono rozegranie zaległego meczu pomiędzy tymi drużynami.

W tym tygodniu tarnowian czeka zdecydowanie większe wyzwanie, przynajmniej z trzech powodów. Po pierwsze rywal jest dość trudny i zdecydowanie lepiej notowany, a do tej pory Jaskółkom zdarzały się porażki na własnym parkiecie ze zdecydowanie słabszymi rywalami. Po drugie, Unia doznała kilku osłabień w ostatnim czasie i na część swoich zawodników nie może liczyć (Lamar Morinia i Bojan Malesević odeszli w styczniu). Po trzecie, to połowa sezonu, wypadałoby pokazać swoim kibicom, że warto przychodzić na spotkania i dopingować ich grę.

Tarnowskie Jaskółki zgromadziły na swoim koncie 17 punktów w 15 spotkaniach. Sobotni rywale są na czwartym miejscu ligowej tabeli i mogą się pochwalić 26-punktową zdobyczą.

Ostatni zwycięski mecz na hali Jaskółka, koszykarze zanotowali 18 listopada z SKK Kotwica Kołobrzeg. Czy tym razem uda się sprawić niespodziankę, okaże się już w sobotę, około godziny 19:30. Początek spotkania o 18:00.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A