Koncert S.M.Rock w Piwnicach TCK.
access_time 2007-01-25 13:48:38
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na koncert z udziałem Nauczycieli i Uczniów Szkoły Muzyków Rockowych S.M.ROCK oraz zespołu SEPOGRAM. Koncert odbędzie się w Piwnicach TCK, 02.02.2007r, o godz. 19.00
Do tradycji należą już koncerty odbywające się pod hasłem S.M.ROCK, podczas których Piwnice TCK wypełnione są po brzegi. S.M.ROCK, to Szkoła Muzyków Rockowych, którą od 13 lat prowadzą wybitni tarnowscy muzycy, przekazując młodym ludziom wiedzę muzyczną oraz umiejętności gry na instrumentach.
W piątek, 2 lutego swoich sił na scenie próbować będą uczniowie S.M. Rock, prezentując znane utwory takich wykonawców, jak: Depeche Mode, Natalie Imbruglia, Procol Harum, Tina Turner.
Zanim w finale imprezy wystąpią nauczyciele S.M.Rock- Paweł Mazur- voc., bass, Piotr Smoleń- gitara i Bartłomiej Rojek- perkusja, swoje utwory zagra dobrze rokujący tarnowski zespół SEPOGRAM, w którego skład wchodzą uczniowie S.M.ROCK.

Szkoła Muzyków Rockowych S.M.ROCK działa nieprzerwanie od 1993r., kiedy to z inicjatywy Tomasza Kapturkiewicza, aktualnego Dyrektora TCK, do współpracy w roli nauczycieli zaproszono najlepszych tarnowskich muzyków. Wśród nich byli:
Piotr Smoleń (CAVE, C.C. Band, P.M. ELEKTRIC QUARTET),
Paweł Mazur (CAVE, C.C. Band, ZIYO, P.M. ELEKTRIC QUARTET),
Adam Prucnal (ZIYO, Brathanki),
Tomasz Fiołek,
Bartek Szułakiewicz,
Leszek Łuszcz (CAVE, SIEDEM, C.C. Band).

Podstawowym założeniem Szkoły S.M.ROCK jest przygotowanie młodych muzyków do grania rocka i nie tylko, w zespołach oraz pogłębianie ich umiejętności na instrumentach tj. gitara, bas, keyboard, perkusja. Młodzi fani muzyki rockowej, którzy poza jej słuchaniem, dzięki zajęciom próbują swoich sił jako instrumentaliści, tworząc zespoły, z którymi występują publicznie. Do tradycji przeszły już koncerty S.M.ROCK, na których obok nauczycieli, swoje umiejętności prezentują również uczniowie.

Rozpoczęcie koncertu S.M.Rock w piątek, 2 lutego 2007 o godz. 19.00.
Bilety w cenie 3 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK- Tarnów, Rynek 5 w godz. 8-18.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A