Przygotowania do kolejnego sezonu
access_time 2007-01-23 11:04:00
Tarnowska Unia, po dość słabym końcu minionego sezonu, w tym roku podejmuje walkę o kolejne wysokie miejsca w ligowej tabeli. Wstępnie zaplanowano 5 spotkań sparingowych. Kibice mogą wziąć udział w typowaniu kolejności drużyn na koniec sezonu, jako swoiste przygotowanie do kolejnych żużlowych emocji.
Ostatni rok Unia może zaliczyć do umiarkowanie dobrych. Zwłaszcza końcówka sezonu nie była dobrze rozegrana, widać było, że Jaskółki są wyraźnie osłabione. Przerwana została również wspaniała seria zwycięstw na własnym torze.

Działacze jak i zawodnicy w tym roku optymistycznie podchodzą do rozgrywek. Jaskółki na tor, przed sezonem wyjadą 5 razy. Przynajmniej do tej pory tyle terminów sparingowych zostało ustalonych. Pierwsze spotkanie już 18 marca. Na tarnowskim obiekcie, żużlowcy pierwszy raz zmierzą się 25 marca.

18 marca: Lotos Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA
24 marca: Marma Rzeszów – Unia Tarnów ŻSSA
25 marca: Unia Tarnów ŻSSA – Marma Rzeszów
31 marca: Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów ŻSSA
1 kwietnia: Unia Tarnów ŻSSA - Włókniarz Częstochowa


Dla kibiców Jaskółek administratorzy oficjalnej klubowej strony internetowej przygotowali swego rodzaju rozgrzewkę, dla swoich czytelników. Na jednej z podstron można typować końcowy układ tabeli. Zabawa w "proroka" może być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że i przetasowania między poszczególnymi zespołami wzbudziły kilka kontrowersji.

Link do strony z możliwością typowania układu tabeli:
http://www.unia.tarnow.pl/ankieta_liga_2007/index.php?ref=1

%%br%%
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A