Sylwester 2006 na Rynku
access_time 2006-12-22 18:49:55
Ci, którzy jesze nie zorganizowali sobie czasu wolnego na sylwestrowy wieczór, mają okazję wzięcia udziału w corocznej imprezie organizowanej na tarnowskim Rynku. Początek już o 22:00.
Prezydent Miasta Tarnowa, Wydział Kultury UMT, Tarnowskie Centrum Kultury i Agencja Koncertowa "JOLMAX" zapraszają na sylwestrową zabawę na Tarnowskim Rynku.

Co roku 31 grudnia tarnowski Rynek wypełnia się niemal po brzegi ludźmi, którzy chcą wspólnie przywitać kolejny nadchodzący rok w blasku sztucznych ogni, w dźwięku największych przebojów oraz niepowtarzalnej szampańskiej atmosferze. Również tegoroczny sylwestrowy wieczór, zapowiada się bardzo hucznie, tym bardziej, że odliczaniu ostatnich minut „starego roku” towarzyszył będzie nowy Włodarz miasta, Prezydent Ryszard Ścigała, który jednocześnie zaprasza wszystkich Tarnowian oraz gości na tarnowski Rynek.

Punktualnie o godz. 22 prowadzący imprezę, otworzy tę niekończącą się dla niektórych ostatnią noc 2006 roku, której finał uświetni iluminacja tarnowskiego Ratusza oraz specjalnie przygotowany pokaz sztucznych ogni. Dla zgromadzonej publiczności zorganizowane będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. W programie odbędzie się koncert zespołu SLANG, który zaprezentuje covery najpiękniejszych przebojów, dj-skie „sety” wykona znany już tarnowskiej publiczności DJ CELOWNIK.
Komentarze...