Rockowe O!Płateczki z Wojtkiem Klichem w TCK
access_time 2006-12-20 19:33:37
Coroczny koncert kolęd, będący ewenementem w skali kraju (a może i świata), rozpocznie się tradycyjnie w Wigilijną Noc (25 grudnia 2006) w Piwnicach TCK o godzinie 1.30.
W każdą wigilijną Noc, nieprzerwanie od 1995r. w wypełnionych po brzegi Piwnicach TCK rozbrzmiewają kolędy i pastorałki w blues-rockowych aranżacjach. Również tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie obędą się bez „O!płateczków Rockowych Wojtka Klicha”, które nadadzą tej wyjątkowej nocy niepowtarzalnego klimatu.

Przed dwoma laty, na jubileusz 10lecia „ROCKOWYCH O!PLATECZKÓW”, imprezę wyjątkowo przeniesiono do Tarnowskiego Teatru, gdzie Wojtek Klich ze swoim zespołem zarejestrował koncert z myślą o wydaniu go na płycie, która swoją premierę miała "na gwiazdkę" w ubiegłym roku.
Album „Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha” będzie do nabycia podczas tegorocznej imprezy.

W magiczną bożonarodzeniową Noc, muzycznymi opłatkami dzielić się będzie zespół w składzie:
Wojtek Klich- wokal, gitara
Jerzy Drobot- bas
Stanisław Migała- gitara
Krzysztof Krupa- perkusja
oraz Goście.

Wszystkich, którym nie straszne jest nocne kolędowanie bardzo gorąco zapraszamy! Bilety do nabycia od 11 grudnia 2006 WYŁĄCZNIE W PRZEDSPRZEDAŻY w cenie 20 zł w Biurze Obsługi TCK, Tarnów, Rynek 5 w godzinach od 8.00 do 18.00.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenia na tą impreżę. Maile ze swoim imieniem i nazwiskiem, oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe, prosimy kierować na mail: redakcja (malpa) tarnow.net.pl. A pytanie brzmi: Kiedy odbyły się tegoroczne Zaduszki Dżemowe? Na odpowiedzi czekamy do piątku do godziny 18:00. Zaproszenie będzie do odebrania w Biurze Obsługi TCK przed koncertem.
Komentarze...