Hiphopowo na scenie TCK - Fisz i Emade
access_time 2006-12-17 00:46:05
Wydarzenie artystyczne roku w Tarnowie, występ synów Wojciecha Waglewskiego, przyciągnęł liczne grono fanów muzyki hiphopowej.
FiszPo raz pierwszy na scenie TCK wystąpili Fisz i Emade Waglewscy, którzy stale koncertują od 2000 roku, nie tylko na polskich scenach, ale i w krajach Europy Zachodniej. Hiphopowy miesięcznik Klan nazwał Fisza "najlepszym/najważniejszym wykonawcą polskim 2001", a jego brata Emade "najlepszym/najważniejszym producentem polskim 2001".

Występ artystów był promocją najnowszego albumu "Piątek 13" wydanego właśnie w piątek, 13 października 2006 r. W czasie koncertu panowała wspaniała atmosfera. Widzowie śpiewali wraz z artystami, ruszali się w rytm muzyki. Widać było, że tarnowska młodzież ma wspaniałe poczucie rytmu i potrafi się doskonale, kulturalnie bawić podczas koncertu. Po występie fani odśpiewali Emade 100 lat z okazji urodzin, które wczoraj obchodził. Artysta podziękował publiczności i jeszcze raz poprzez bis wystąpił wraz ze swoim bratem na scenie.

Jesteśmy pod wrażeniem wyjątkowości dzisiejszej imprezy. Nie jest to dla nas zaskoczeniem. Koncerty organizowane w TCK, zarówno te wakacyjne na płycie tarnowskiego Rynku, jak i te w kameralnych wnętrzach piwnic gospodarzy, zaspakajają gusta nawet najwybredniejszych fanów nie tylko muzyki klasycznej, jazzowej, ale i hiphopowej.

tekst: Michał Stańczyk
fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk(at)tarnow.net.pl
Zdjęcia dedykuję pewnej bliskiej mi osobie :) %%br%%
Komentarze...