Wielki Sylwester Studencki w Tarnowie
access_time 2006-12-23 10:20:29
Już po raz czwarty w MFK Tarnów - Mościce organizowana jest studencka zabawa sylwestrowa. Ta jedyna i niepowtarzalna impreza w roku, tym razem będzie w klimacie FESTA BRASIL.
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla tarnowskich studentów, którzy zdecydują się spędzić ten specyficzny dzień właśnie w MFK. W tym roku cała impreza utrzymana będzie w klimacie brazylijskiej samby.

Tarnowianie będą mieli okazję bawić się w lokalu specjalnie udekorowanym w tym samym klimacie. Poza tym darmowy bodypainting, konkursy, pokaz Capoira i specjalne brazylijskie bloki muzyczne. Oczywiście nie może zabraknąć lampki szampana o godzinie 0.

Dla gości przygotowane zostanie gorące danie, stoły szwedzkie i słodkie wypieki. Do tego specjalnie przygotowany bar. Nad bezpieczeństwem studenckiej braci czuwała będzie profesjonalna grupa ochroniarska.

Bilety w cenie 79 zł i 69 zł - przedsprzedaż (ograniczona ilość biletów), można zamawiać na stronie organizatorów zabawy: www.sylwester-tarnow.pl. Konieczne jest dokonanie rezerwacji.

Zabawa rozpoczyna się o godzinie 20:00 w MFK
Komentarze...