Ostatni mecz zawodników Unii w rundzie jesiennej
access_time 2006-10-28 23:19:47
To był ostatni mecz rundy jesiennej. Zawodnicy Unii nie zdołali jednak pokonać rywala - zremisowali 2:2. Ten wynik nie jest korzystny dla naszej drużyny w walcę o trzecią ligę.
Kibice optymistycznie patrzyli w przyszłość... Pierwsza bramka z rzutu karnego (podyktowany po zagraniu ręką zawodnika przeciwników) zdobyta przez Łukasza Kazika w 15 minucie spotkania dała nadzieję na kolejne punkty w tabeli. Marzenia zostały chwilowo rozwiane przez zespół z Jerzmanowic. Bramkarz Unii dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki, w 53 minucie wyrównującą bramkę zdobył Grzebinoga, zaś w 57 minucie Korpała uzyskał prowadzenie dla Płomienia. Gdy wydywało się, że zawodnicy Unii poniosą porażkę, w doliczonym czasie gry (90+4) do remisu doprowadził Łukasz Bartkowski.

Unia: Lisak - D. Bartkowski, Ł. Bartkowski, Wstępnik, Sobyra - Kazik, Radliński, Fryś (67 Palej), Maciosek - Witek, Drozdowicz (58 Konieczny).
Płomień: Szymski - Grzebinoga, Stokłosa (58 Chochoł), Krzemiński - Korpała (89 Klimek), P. Bujak, R. Bujak, Piszczek, Kwiatkowski - Szymiec, Cieszyński.