Sobotnio-niedzielne spotkania piłkarskie
access_time 2006-08-14 10:02:36
Jak informowaliśmy wcześnie w weekend odbyły się spotkania 1 i 2 kolejki piłkarski rozgrywek w sezonie 2006/2007. Tarnowscy zawodnicy rozgrywali je ze zmiennym szczęściem.
Drugie z kolei zwycięstwo odniosła Unia, która na własnym obiekcie pokonała Bocheński KS 2:0. Tarnowianie tym samym uplasowali się na drugiej pozycji w tabeli. Pierwsza jest Puszcza Niepołomice, prowadząca jedynie lepszym bilansem bramkowym. Tyle samo punktów ma jeszcze Płomień Jerzmanowice, ale strzelił jedną bramkę mniej od Jaskółek.

Nie powiódł się pierwszy mecz Metalowi/Gawro Tarnów. Musieli oni w meczu wyjazdowym uznać wyższość Popradu Muszyna, przegrywając 1:0. Przypominamy, że Metal do rozgrywek w 5 lidze powrócił dzięki rezygnacji innej z drużyn. Z ligi tej wycofała się również Tarnovia Tarnów, która postanowiła rozgrywać swoje spotkania jedynie na poziomie klasy okręgowej.

Wyżej wspomniana Tarnovia doskonale zadebiutowała w rozgrywkach. Na własnym boisku wygrała z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska 4:0. Wyżej swoich przeciwników pokonała Wisła Grobla i to ona wyprzedza w tabeli Tarnovię.

W A-klasie Błękitni nie sprostali niestety gospodarzom spotkania - Radarowi Łętowice. Musieli uznać wyższość rywala i przegrali 2:1. Po pierwszej kolejce spotkań plasują się zatem na samym dole tabeli wyprzedzając jedynie KS Ryglice i Pogorię Pogórska Wola. Należy jednak dodać, że do tej pory rozegrano zaledwie 3 spotkania z 7 zaplanowanych.%%br%%
Komentarze...