Miss mokrego podkoszulka - ODYSEJA - KONKURS ZAKONCZONY
access_time 2006-08-10 08:44:41
Klub Odyseja w Tarnowcu w najbliższy weekend organizuje konkurs na Miss Mokrego podkoszulka. Impreza oczywiście przeznaczona jest dla osób pełnoletnich i dlla takich właśnie mamy do rozdania 5 wejściówek na sobotę. Więcej informacji z newsie

Wszyscy, którzy chcą znaleźć się na tej zabawie i nie płacić za wstęp jak najszybciej powinni wysłać do nas maila z tematem: Odyseja - konkurs, a w treści zamieścić swoje imię i nazwisko. Wszelkie zgłoszenia do konkursu prosimy nadsyłać na ten adres.

Jednocześnie przypominamy o tym, że każdy kto na dyskotekę przyjeżdża swoim samochodem i ma na nim naklejkę klubową Odysei, automatycznie otrzymuje status VIPa i na wszystkie imprezy wchodzą za darmo. Wszelkich informacji udziela rewnież ochrona.

Jeśli ktoś nie ma się czym dostać do Tarnowca, to myślę, że i to nie powinno być powodem absencji na najbliższej imprezie. Jak zwykle do dyspozycji gości jest bus, który z Tarnowa z placu Kazimierza odjeżdża o godzinach: 22:00; 23:00; 24:00. Zaplanowany jest również powrót: 2:00; 3:00 i na 15 minut przed zakończeniem dyskoteki.

Informacje dostępne są również na stronie: www.odysejaklub.pl

Organizatorzy informują również, że na wyżej wymienionej stronie jest możliwość komentowania czy to samej imprezy, czy w ogóle spraw organizacyjnych klubu. Są otwarci na wszelkie sugestie i pomysły.W konkursie zwycięzcami zostali:

- Grzegorz B.
- Monika G.
- Patryk J.
- Magdalena W.
- Marzena M.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Nazwiska zostaną zapisane na listę organizatorów %%br%%
Komentarze...