Piłkarskie spotkania w lidze okręgowej i A-klasie
access_time 2006-08-09 15:11:10
W najbliższy weekend, pierwszy w tym sezonie spotkania rozegrają cztery tarnowskie drużyny. Ruszają rozgrywki tarnowskich grup ligi okręgowej i A-klasy.
Metal Tarnów szczęśliwie pozostał w kręgu drużyn V-ligi. Po wycofaniu się jednej z ekip powrócił do składu i może kolejny rok rywalizować o awans do ligi IV. Pierwsyz mecz rozegrają na krynickim boisku z Popradem Muszyna. Początek również o godzinie 17:00.

W lidze okręgowej swój pierwszy pojedynek stoczy Tarnovia Tarnów, która jest beniaminkiem (po wycofaniu pierwszej ekipy, na jej miejsce awansował dotychczasowy drugi zespół, który w roku minionym awansował z klasy A). Pojedynek rozpocznie się w Tarnowie, o godzinie 18:00. Przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska.

Ruszają również zmagania klasy A. W grupie IV tarnowskiej, nasze miasto ma dwóch reprezentantów. Z grupy III przeniesiona została Iskra Tarnów, natomiast w sezonie 05/06 utrzymali się Błękitni. Pierwsza z nich swoje ligowe spotkanie rozegra na własnym boisku z LKS Szynwałd. Drugą zaś czeka mecz wyjazdowy w Łętowicach z miejscowym Radarem. Oba spotkania rozpoczynają się o godzinie 17 w niedzielę 13.08.


%%br%%mat
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A