Unia zagra w DBL
access_time 2006-10-06 16:16:41
Tarnowska Unia zagra jednak w rozgrywkach Dominet Basket Ligi. Po odwołaniu, jakie zostało złożone przez włodarzy Jaskółek, Zarząd Ligi zdecydował o dopuszczeniu drużyny do gry w sezonie 2006/2007. W newsie terminarz
Na oficjalnej stronie internetowej Dominet Basket Ligi pojawił się komunikat, mówiący o tym, że Tarnów złożyl dodatkowe dokumenty, wystarczające do przyznania im prawa gry w nadchodzącym sezonie koszykarskim.

Tarnowianie 14 poździernika rozegrają swój pierwszy mecz z Polpakiem Świecie. Na pierwsze spotkanie w Tarnowie, kibice muszą poczekąć do środy 18 października, kiedy to Jaskółki zmierzą się z Polonia SPEC Warszawa.

Poniżej pełny terminarz rozgrywek:

I (sobota 14 października - rewanże sobota 6 stycznia)
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard
BOT Turów Zgorzelec - Bergson Śląsk Wrocław
Sokołów Znicz Jarosław - Anwil Włocławek
Kager Gdynia - Prokom Trefl Sopot
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
Polpak Świecie - Unia Tarnów
Polonia SPEC Warszawa - Gipsar Stal Ostrów

II (środa 18 października - rewanże sobota 20 stycznia)
Polpharma Starogard - Gipsar Stal Ostrów
Unia Tarnów - Polonia SPEC Warszawa
Kotwica Kołobrzeg - Polpak Świecie
Prokom Trefl Sopot - AZS Koszalin
Sokołów Znicz Jarosław - Kager Gdynia
BOT Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
Energa Czarni Słupsk - Bergson Śląsk Wrocław

III (sobota 21 października - rewanże sobota 27 stycznia)
Bergson Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk
Kager Gdynia - BOT Turów Zgorzelec
AZS Koszalin - Sokołów Znicz Jarosław
Polpak Świecie - Prokom Trefl Sopot
Polonia SPEC Warszawa - Kotwica Kołobrzeg
Gipsar Stal Ostrów - Unia Tarnów

IV (sobota 28 października - rewanże sobota 3 lutego)
Polpharma Starogard - Unia Tarnów
Kotwica Kołobrzeg - Gipsar Stal Ostrów
Prokom Trefl Sopot - Polonia SPEC Warszawa
Sokołów Znicz Jarosław - Polpak Świecie
BOT Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
Energa Czarni Słupsk - Kager Gdynia
Bergson Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek

V (sobota 4 listopada - rewanże sobota 17 lutego)
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard
Kager Gdynia - Bergson Śląsk Wrocław
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk
Polpak Świecie - BOT Turów Zgorzelec
Polonia SPEC Warszawa - Sokołów Znicz Jarosław
Gipsar Stal Ostrów - Prokom Trefl Sopot
Unia Tarnów - Kotwica Kołobrzeg

VI (sobota 11 listopada - rewanże sobota 24 lutego)
Polpharma Starogard - Kotwica Kołobrzeg
Prokom Trefl Sopot - Unia Tarnów
Sokołów Znicz Jarosław - Gipsar Stal Ostrów
BOT Turów Zgorzelec - Polonia SPEC Warszawa
Energa Czarni Słupsk - Polpak Świecie
Bergson Śląsk Wrocław - AZS Koszalin
Anwil Włocławek - Kager Gdynia

VII (sobota 18 listopada - rewanże sobota 3 marca)
Kager Gdynia - Polpharma Starogard
AZS Koszalin - Anwil Włocławek
Polpak Świecie - Bergson Śląsk Wrocław
Polonia SPEC Warszawa - Energa Czarni Słups
Gipsar Stal Ostrów - BOT Turów Zgorzelec
Unia Tarnów - Sokołów Znicz Jarosław
Kotwica Kołobrzeg - Prokom Trefl Sopot

VIII (sobota 25 listopada - rewanże sobota 10 marca)
Polpharma Starogard - Prokom Trefl Sopot
Sokołów Znicz Jarosław - Kotwica Kołobrzeg
BOT Turów Zgorzelec - Unia Tarnów
Energa Czarni Słupsk - Gipsar Stal Ostrów
Bergson Śląsk Wrocław - Polonia SPEC Warszawa
Anwil Włocławek - Polpak Świecie
Kager Gdynia - AZS Koszalin

IX (sobota 2 grudnia - rewanże sobota 17 marca)
AZS Koszalin - Polpharma Starogard
Polpak Świecie - Kager Gdynia
Polonia SPEC Warszawa - Anwil Włocławek
Gipsar Stal Ostrów - Bergson Śląsk Wrocław
Unia Tarnów - Energa Czarni Słupsk
Kotwica Kołobrzeg - BOT Turów Zgorzelec
Prokom Trefl Sopot - Sokołów Znicz Jarosław

X (sobota 9 grudnia - rewanże sobota 24 marca)
Polpharma Starogard - Sokołów Znicz Jarosław
BOT Turów Zgorzelec - Prokom Trefl Sopot
Energa Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg
Bergson Śląsk Wrocław - Unia Tarnów
Anwil Włocławek - Gipsar Stal Ostrów
Kager Gdynia - Polonia SPEC Warszawa
AZS Koszalin - Polpak Świecie

XI (sobota 16 grudnia - rewanże środa 28 marca)
Polpak Świecie - Polpharma Starogard
Polonia SPEC Warszawa - AZS Koszalin
Gipsar Stal Ostrów - Kager Gdynia
Unia Tarnów - Anwil Włocławek
Kotwica Kołobrzeg - Bergson Śląsk Wrocław
Prokom Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk
Sokołów Znicz Jarosław - BOT Turów Zgorzelec

XII (piątek 22 grudnia - rewanże sobota 31 marca)
Polpharma Starogard - BOT Turów Zgorzelec
Energa Czarni Słupsk - Sokołów Znicz Jarosław
Bergson Śląsk Wrocław - Prokom Trefl Sopot
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg
Kager Gdynia - Unia Tarnów
AZS Koszalin - Gipsar Stal Ostrów
Polpak Świecie - Polonia SPEC Warszawa

XIII (środa 27 grudnia - rewanże sobota 4 kwietnia)
Polonia SPEC Warszawa - Polpharma Starogard
Gipsar Stal Ostrów - Polpak Świecie
Unia Tarnów - AZS Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Kager Gdynia
Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Sokołów Znicz Jarosław - Bergson Śląsk Wrocław
BOT Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk

Komentarze...