„TWARZĄ W TWARZ” w UNDERPASYDŻ
access_time 2006-10-06 11:56:05
Po sukcesie czewrcwego projektu „Wyjście z Mroku” Anderpasydż zaprasza dzisiaj i jutro wszystkich tworzących i lubiących tworzyć na kolejną wystawą młodych, energicznych i chcących pokazać swe prace ludzi. Motywacją do zorganizowania wystawy jest próba udowodnienia środowisku tarnowskiemu, że wystarczy ciekawy pomysł i troszkę chęci a można zrobić imprezę kulturalna na wysokim poziomie i pomóc przy tym młodzieży w pokazaniu ich talentów szerszemu gronu.

Galeria Anderpasydż po raz kolejny będzie miała okazję zgromadzić prace nawiązujące do siebie jedynie tematem nie zaś formą. Chcemy się skupić na twarzach, ich charakterze i na tym, ile z nich można wyczytać. Widziane codziennie, wyimaginowane, obrazujące emocje, przekazujące ciepło wnętrza lub wręcz odwrotnie. Szeroka gamma możliwości z pewnością pozwoli odnaleźć się każdemu zarówno tworzącemu, jak i oglądającemu.

 

Na wystawie będzie ponad 40 prac. Przyjadą goście z Wrocławia, Gliwic, Myślenic i Andrychowa. Będzie można wymienić się doświadczeniami, poglądami i stricte technicznymi tematami z ludźmi z całej Polski. Organizatorem imprezy jest Gipson hc i Miłosz Reiner

 

Wernisaż zaczyna się w piątek (6 paździrnika) i kończy w sobotę (7 października). Wstęp wolny.

 

Plan Wernisażu "TWARZĄ W TWARZ"

 

06.10.06 (Piątek)

 

19:00 oficjalne otwarcie - oglądanie prac

ok. 20:00 Występ zespołu ASPEKT

ok. 21:00 Pokaz filmu OPS autorstwa Jacka Zabawy (skate temat)

ok. 21:20 Występ zespołu DZIKA RÓŻA (blues)

ok. 22:30 wspólny Jam Session zespołów

ok. 23:00 Zakończenie

 

07.10.06 (Sobota)

 

19:00 otwarcie drugiego dnia wystawy

ok 20:00 pokaz 40 minutowego filmu OPS Jacka Zabawy (Jackassowa produkcja)

 

Galeria otwarta będzie do późnych godzin wieczornych.

Komentarze...