"Wielkie Odkrywanie Małopolski" - tarnowska gala
access_time 2006-09-30 21:44:03
W piątek, na tarnowskim Rynku znów zrobiło się głośno i tłoczno, za sprawą wystawców z różnych regionów Małopolski, a także występujących gości: Kasi Cerekwickiej, GOS.PL, Świerczkowiacy i Leliwa Jazz Band.
Tarnów jako ubiegłoroczny laureat plebiscytu "Wielkie Odkrywanie Małopolski" w kategorii miejscowość był organizatorem Gali Finałowej. O godzinie 14.00 rozpoczął się jarmark, można było podziwiać dokonania zarówno artystyczne, jak i kulinarne specjały przyjemne dla naszego podniebienia. O godzinie 16.00 w sali tarnowskiego Ratusza odbyło się wręczenie Odznak Honorowych za zasługi dla turystyki przyznawanych przez Ministerstwo Gospodarki.

Po zakończeniu części oficjalnej na scenie przy TCK wystąpił tarnowski chór GOS.PL. Następnie, w miły dla ucha jazzowy nastrój wprowadził widzów Leliwa Jazz Band. Nie zabrakło również wrażeń dla miłośników folkloru. Wystąpił Zespół Pieśni i Tańca "Świerczkowiacy". W trakcie występów rozwiązano także plebiscyt Gazety Krakowskiej na najciekawsze i najbardziej wartościowe oferty dla turysty w Małopolsce. W kategorii miejscowość zwyciężyła Krynica-Zdrój i to własnie tam, odbędzie się kolejna Gala. Imprezę zakończył występ Kasi Cerekwickiej.

fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk@tarnow.net.pl
(Przepraszamy zainteresowanych za niewiele zdjęć z koncertu Kasi, fotoreporterzy zostali wyproszeni po 2 piosence.)
Komentarze...