Dlaczego popełnił samobójstwo?
access_time 2006-09-29 13:51:54
Wczoraj po południu uczeń Zespołu Szkół Budowlanych popełnił samobójstwo. Skoczył z 10 piętra wieżowca przy ulicy Bitwy pod Monte Cassino. Nie wiadomo dlaczego zakończył swoje 17-letnie życie.

Arek był uczniem jednej z klas zawodowych. Jego koledzy i nauczyciele nie mogą zrozumieć, dlaczego tak się stało. Nie miał kłopotów z nauką. Wczoraj przed południem wyruszył ze swojej miejscowości - Perła - do Tarnowa, jak zwykle na zajęcia szkolne. Nie dotarł jednak do szkoły. O godzinie 13.00 skoczył z 10-piętra wieżowca przy ulicy Monte Cassino 1. Rozbił szybę doniczką, wyrzucił plecak i skoczył. Nie zginął na miejscu. Zmarł wieczorem w szpitalu. Nie zostawił listu, nie znamy przyczyny tego czynu, teraz możemy się go tylko domyślać.

 

Niezrozumiałe wydaje się zachowanie policji, której na poinformowanie rodziców o tragicznym zdarzeniu z udziałem ich syna, potrzebne było kilka godzin. Jak to się stało, że najbardziej poszkodowani dowiadują się o śmierci swojego dziecka ostatni? Nie wiadomo. Oficer dyżurny tylko lakoninicznie stwierdza, że zdarzenia nie ma nawet odnotowanego.

 

Dołączamy nasze kondolencje.

 

Pogrzeb Arka odbędzie się w sobotę o 16.00 w Biadolinach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze...