Wręczenie Nagród Szczepanika
access_time 2006-09-29 16:42:17
Nagroda im. Jana Szczepanika została wczoraj przyznana podmiotom gospodarczym za wybitne osiągnięcia w działalności gospodarczej i aktywności społecznej. Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowie prowadzi "Rejestr Firm Nagrodzonych i Wyróżnionych Regionu Tarnowskiego".

Aby trafić do rejestru trzeba się czymś wyróżnić. W tym roku do rejestru zostało wpisanych ponad 20 firm, które prezebtowały się na arenie krajowej i zagranicznej. Uroczystość wpisania do rejestru połączona jest z przyznaniem nagrody im. Jana Szczepanika. Jan Szczepanik to znany związany z Tarnowem przedsiębiorca, wynalazca kolorowej fotografii i filmu. Nazywany jest polskim Edisonem.

 

W tym roku na listę najlepszych trafiły między innymi: Zakład Pomiarów i Automatyki Spółka z O.O., Biuro Projektów Zakładów Azotowych "BIPSROZAT", Fred Spółka Akcyjna, Mpec, Mgp, Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Skamer, Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna, POLAN, Zakłądy Mechaniczne Tarnów S.A., Pracownia Projektów Plastycznych Piotra Barszczowskiego "SYMBOL" i inne.

 

fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk@tarnow.net.pl

Komentarze...