Jazz w wykonaniu Pi Er Dwa
access_time 2006-09-29 17:54:25
Nowy sezon jazzowy w Tarnowskim Centrum Kultury rozpocznie koncert zespołu Pi Er Dwa. Na koncert tego zespołu zapraszamy do Piwnic TCK 6 października 2006r. o godz. 19.30.

Pi Er Dwa to zespół wysokiej mocy. Doświadczenie i wrażliwość Marka Raduli (ex. Budka Suflera) w połączeniu z grą Wojtka Pilichowskiego (Kasia Kowalska), niewiarygodnie precyzyjnego basisty, którego siłę ekspresji można porównać tylko z dynamitem, oraz poczucie humoru, prezentowane również w grze, przez Tomka Łosowskiego, daje spektrum dźwięku, który na długo pozostawia nas pod wrażeniem koncertu. Są nieodłącznym elementem naszej sceny jazz-rockowej. Tych trzech facetów, którym trudno odmówić wdzięku zarówno na scenie jak i poza nią, to zespół, którego sensem istnienia jest samo życie. O nim grają i z niego czerpią natchnienie. Zmagając się z rzeczywistością polskiego muzyka, którego największą chyba bolączką, jest stan dróg krajowych , wydali płytę Transporter. Słuchacze, którzy znają jej zawartość, z pewnością zauważyli, że poza wirtuozerskimi elementami nagrań, jest tam sporo refleksji jak i przymrużonego oka. Mając na uwadze, że wolny wieczór mamy ochotę spędzić miło, odrywając się od codziennych zajęć, z zamiarem naładowania akumulatorów, koncert Pi Er Dwa należy bardzo poważnie wziąć pod uwagę.

 

Bilety w cenie: 25 zł (10 zł- członkowie Jazz Klubu; 15 zł- młodzież szkolna oraz studenci za okazaniem legitymacji) do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5 w godzinach od 8.00 do 18.00.

 

 Informacje na stronie www.tck.pl, oraz pod numerem tel. 014 6 888 888.

Komentarze...