Odyseja - [KONKURS]
access_time 2006-06-16 11:02:04
Kolejny konkurs i kolejne informacje o zaprzyjaźnionym z nami klubie. W tą sobotę szykuje się prawdziwie wyjątkowa impreza, gdyż jeden z DJ obchodzi swoje urodziny. Więcej informacji w newsie.
    Jak zwykle mamy do rozdania 5 wejściówek na tą zabawę. Pierwsze zgłoszenia otrzymają darmowe wejście na sobotnią dyskotekę (obowiązują na konkretny termin). W temacie prosimy o wpisanie: Klub Odyseja, natomiast w treści wpisać swoje imię i nazwisko. Dane te zostaną później przekazane organizatorom i wpisane na listę. Adres mailowy: redakcja@tarnow.net.pl

    Jednocześnie informujemy, że DJ Mikael obchodzi swoje urodziny i z tej okazji zagrają m.in. : DJ Ozi, DJ Skiba, DJ Saimon, DJ Luken, Waldek Wojtas (MAKS FM) i wielu innych, zaproszonych gości z całej Polski.
Przypominamy również, że osoby przyjeżdżające do klubu własnym samochodem i posiadające na nich klubowe naklejki, automatycznie uzyskują VIP-a i na wszystkie imprezy wchodzą za darmo. O szczegóły prosimy pytać ochronę na parkingu.

W tym tygodniu przez pierwsze pół godziny, czyli od 21:00 do 21:30, kobiety wchodzą za darmo!

Wszyscy, którzy nie posiadają samochodu, na miejsce dojechać mogą specjalnie przygotowanymi busami. Z Placu Kazimierza odjazd jest w godzinach: 22:00; 23:00; 24:00. Odjazd planowany jest w godzinach 2:00; 3:00 i na 15 minut przed zakończeniem dyskoteki.


Serdecznie zapraszamy!

%%br%%
Komentarze...