PIELGRZYMKA PAPIEŻA BENEDYKTA XVI W RADIU KRAKÓW
access_time 2006-05-25 22:28:50
W dniach 26-28 maja Radio Kraków jako jedyna regionalna stacja radiowa przeprowadzi transmisje ze wszystkich Mszy świętych celebrowanych przez Ojca Świętego w Krakowie i Małopolsce oraz ze wszystkich spotkań, wystąpień i wydarzeń, które odbywać się będą z Jego udziałem.

Od dzisiaj (26 maja) od godziny 13:00 do godziny 23:00 w niedzielę 28 maja Radio Kraków będzie nadawać  specjalny program poświęcony Pielgrzymce. Wydarzenia z wizyty papieskiej będą relacjonowane w  specjalnych serwisach informacyjnych emitowanych  co pół godziny. Radio Kraków uruchomi swoje studia na krakowskich  Błoniach, w  Łagiewnikach, przy ul. Franciszkańskiej, w Balicach, na  Rynku Głównym w Krakowie, w Wadowicach,  Kalwarii Zebrzydowskiej i Oświęcimiu.

 

W transmisjach i relacjach z wizyty papieskiej, dziennikarzom Radia Kraków będą towarzyszyć: ks. Adam Boniecki - red. naczelny "Tygodnika Powszechnego", Adam Szostkiewicz ("Tygodnik Powszechny"), Artur Sporniak ("Tygodnik Powszechny"), Teresa Olearczyk, ks. Andrzej Augustyński, ks. Jan Przybocki,  ks. Krzysztof Walczak,  Marta Szostkiewicz, ks Robert Nęcek,  ksiądz infułat Bronisław Fidelus, ksiądz Krzysztof Wałczyk, Stefan  Wilkanowicz prezes Fundacji Kultury Chrześcijańskiej "Znak",Henryk Woźniakowski prezes Społecznego Instytutu Wydawniczego "Znak", ks Manfred Deselaers z Centrum Dialogu i Modlitwy w Oświęcimiu.

 

Już od 22 maja na stronie internetowej www.radiokrakow.pl, znajduje się specjalnie przygotowany serwis internetowy, zawierający szczegółowy program radiowy, program wizyty papieskiej w Krakowie i Małopolsce oraz najważniejsze informacje dla pielgrzymów. Na stronach  internetowych można będzie wysłuchać zarejestrowanych w całości homilii i wystąpień papieża Benedykta XVI a także relacji, komentarzy oraz reportaży poświęconych Benedyktowi XVI. Na stronie  internetowej Radia Kraków także będzie można obejrzeć zdjęcia z wizyty Ojca Świętego oraz szczegółową  mapę Jego pielgrzymki.

Komentarze...