Studia prawie za darmo
access_time 2006-06-28 01:28:58
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie 1 lipca zainauguruje I edycję dofinansowanych studiów podyplomowych, realizowanych w ramach projektu „Studia Podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Studia uruchamiane są aktualnie na 3 kierunkach: controlling, logistyka w biznesie oraz zarządzanie firmą. Naukę rozpocznie ponad 60 osób. Studia potrwają 2 semestry i zakończą się w I połowie 2007 roku.

Oferowane studia adresowane są do pracowników małych, średnich i dużych firm, posiadających wykształcenie wyższe. W zależności od wielkości firmy przedsiębiorcy zapłacą od 20 do 40 proent rzeczywistych kosztów nauki, tj. 800 do 1600 zł za cały rok nauki. Rynkowa cena oferowanych studiów kształtuje się na poziomie ok. 4000 zł. Za niewielką kwotę można więc otrzymać nowy zastrzyk kompleksowej wiedzy, tak niezbędnej w dzisiejszym biznesie.

 

MWSE w Tarnowie prowadzi ponadto nabór na II edycję studiów, których uruchomienie zaplanowane jest w październiku br. Oferowane kierunki studiów to: controlling, rachunkowość i zarządzanie finansami, logistyka w biznesie, zarządzanie firmą, zarządzanie jakością oraz zarządzanie projektami unijnymi.

 

Dofinansowane studia podyplomowe organizowane są w 14 renomowanych uczelniach w całej Polsce, tworzących Konsorcjum „Edukacja dla Przedsiębiorczości”. W ramach projektu kandydatom w całej Polsce zaoferowano 155 kierunków studiów podyplomowych. Przygotowano blisko 10 tys. miejsc. Realizacja projektu potrwa do stycznia 2008 r. Jest to największy projekt edukacyjny nie tylko w Polsce, ale również w Europie!

 

Szczegółowe informacje o studiach, programie zajęć i warunkach uczestnictwa można uzyskać na stronie internetowej projektu: www.edp.org.pl lub pod numerem telefonu: 014 622 43 14.


 

Komentarze...