Wyniki z boisk piłkarskich
access_time 2006-04-24 09:56:02
W miniony weekend wszystkie klasy rozgrywkowe, w których występuja tarnowskie ekipy, rozegrały kolejne serie spotkań. Ponieżej przedstawiamy wyniki poszczególny zespołów z naszego miasta.
IV liga cały czas żyje walką o pierwszą ósemkę. Tylko dostanie się do tej grupy drużyn zapewnia pozostanie w lidze i nie zmusza do przejścia do reformowanych niższych klas. Tym samy rywalizacja jest zacięta, a każdy punkt na cenę złota. Przełamała się Unia, której od początku rundy nie wiodło się najlepiej. Po zwycięskich derbach udało się jej również pokonać Strażaka Mokrzyska, outsidera tegorocznych rozgrywek, aż 5:0. W wyjazdowym spotkaniu, niesamowitą skutecznością wykazał się Łukasz Chrobak, strzelając 4 gole.
Nieco gorzej wiodło się ekipie Biało - Czerwonych. Tarnovia tylko zremisowała na wyjeździe z Wolania Wola Rzędzińska 1:1. W 74 minucie do remisu doprowadził Maciosek, do tego czasu goście przegrywali.

Występujący w V lidze Metal/Gawro Tarnów wygrał u siebie z Ciężkowianką Ciężkowice 2:1. Tym samym wskoczył na 4 miejsce w ligowej tabeli, czyli do grona ekip, które pozostaną bez zmian w przyszłym roku. Wszystkie drużyny, które zostaną sklasyfikowane niżej, zostaną przeniesione do ligi okręgowej.

W niższych rozgrywkach, tylko Iskra Tarnów przegrała swoje wyjazdowe spotkanie, tym razem z Łukovią Łukowa. W grupie 3 zajmuje obecnie 3 miejsce, tracąc 7 punktów do lidera, Radłovii Radłów.
W grupie 4, pogromem zakończyło się spotkanie Błękitnych z Victorią Koszyce Małe. Gospodarze zwyciężyli 5:0 i pną się w ligowej tabeli. Nieco mniej spektakularnie poradzili sobie z przyjezdnymi piłkarze Tarnovii II/Woli Lubeckiej. Skromne 1:0 i tak pozwala im utrzymać pozycję ligowego lidera z przewagą 4 punktów nad drugim KS Ryglice i jednym zaległym spotkaniem do rozegrania.


Aktualne tabele IV i V ligi dostępne są w menu po prawej stronie

%%br%%mat
Komentarze...