Studenci, łączmy się!
access_time 2006-04-20 17:14:48
Już 27-ego kwietnia, młodzi ludzie uczący się w Tarnowie, spotkają się na największej studenckiej imprezie jaką udało się zorganizować od dłuższego czasu. Miejsce, to podobnie jak przed dwoma miesiącami klub „Odyseja” w Tarnowcu/k Tarnowa, w którym pod koniec lutego odbyły się „studenckie ostatki”.
%%br%%Tym razem nazwa imprezy, to „ALL TOGETHER” (ang. „wszyscy razem”, przyp.), co wskazuje na to, że organizatorzy – studenci Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej - zachęcają całą akademicką społeczność Tarnowa do pojawienia się w klubie. Oczywiście osoby nie studiujące są również mile widziane. Warunkiem uczestniczenia jest jednak ukończony 18 rok życia.

Na wszystkich chętnych, w centrum Tarnowa czekał będzie specjalny „studencki autobus”, który zabierze osoby do klubu, z umówionych miejsc oraz odwiezie Ich jeszcze w trakcie trwania imprezy, jak i po jej zakończeniu. Przejazd autobusem jest bezpłatny w obydwie strony.

Impreza rozpocznie się o godzinie 21, a potrwa zapewne do wczesnych godzin rannych. Wieczór, a raczej noc pełna będzie atrakcji. Przystępna wydaje się być już cena wejściówki, która wynosi 5 zł, a w bilecie dodatkowo zawarty jest drink, który zdobyć będzie można oddając bilet na jednym z dwóch barów (najczęściej wybieraną opcją przez studentów jest „złoty napój”). Spore poruszenie w klubie zacznie się zapewne około północy, kiedy to specjalnie dla studentów, rozlanych zostanie za darmo 50 litrów piwa, a więc na chętnych czekać będzie ok. 100 dużych, półlitrowych kufli.

Klub odwiedzi Małopolska Telewizja Kablowa, która przygotuje reportaż z tego wydarzenia, oraz wyemituje go na antenie kilka dni później. Ci zaś, którzy nie zdążą udzielić wywiadu przed kamerą, będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat imprezy, z reporterami Radia „MAKS”, a ciekawsze wypowiedzi oraz obszerna relacja z tego wydarzenia, pojawi się na antenie radia, w sobotę wieczorem, w programie „MAKS- Party”.

Jak zapewniają organizatorzy, uczestnicy imprezy zostaną wręcz „zasypani nagrodami”, które zdobyć będzie można na wiele sposobów, min. w konkursach. Wśród gadżetów, które będą rozdawane są min: akcesoria komputerowe i komórkowe, płyty CD, sprzęt sportowy, szampany i wiele innych.

Osoby przywiązujące wagę do oprawy muzycznej, również nie powinny być zawiedzione. O to aby studenci nie schodzili z parkietu, troszczyć będą się: rezydent klubu „Odyseja”, DJ Mikael (laureat MP DJ’ów i prezenterów dyskotek), oraz gościnnie występujący w tym dniu, DJ Luken, były rezydent tarnowskiego klubu „Grawitacja”. Natomiast na osoby ceniące sobie miłą konwersację lub po prostu chcące odpocząć na chwilę od „klubowych rytmów”, czekać będzie druga sala z osobnym barem oraz możliwością konsumpcji.

Dla tych, którym nie dane będzie uczestniczyć w imprezie, pozostaje transmisja „na żywo”, którą przeprowadzi radio internetowe portalu www.tarnow.net.pl. Na miejscu będzie także fotoreporter w/w portalu, a co za tym idzie bogatą fotorelację z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na jego stronach już na następny dzień!

Organizatorzy podkreślają, że spory wkład w to, że impreza dojdzie do skutku, mają właściciele i manager klubu „Odyseja”, którzy po raz kolejny, niejako zaufali studentom i pomogli w wielu organizacyjnych sprawach. Nie sposób nie wspomnieć także o pomocy finansowej czy materialnej firm, których logo pojawi się na plakatach, a bannery wisieć będą w klubie, w trakcie imprezy.

Jak jednak zgodnie podkreślają żacy, to studenci tworzą atmosferę i to od Nich zależy powodzenie tego przedsięwzięcia. Liczymy, że będzie to jeszcze większe wydarzenie niż lutowe, studenckie ostatki, kiedy to wspólnie bawiło się ponad 500 osób – mówi Jacek Kłęk, jeden z organizatorów, student MWSE – Chcemy iść krok do przodu przy organizacji każdej, kolejnej imprezy, dlatego teraz zdecydowaliśmy się na jeszcze więcej atrakcji niż poprzednio. Jesteśmy zadowoleni, że udało się zainteresować tym, co przygotowaliśmy przede wszystkim media, a więc wieść o tym ciekawym wydarzeniu, dotrze do bardzo dużej liczby osób, co mamy nadzieję wpłynie pozytywnie na frekwencję.


Kursy autobusu:

1 kurs - godzina 21.00 - odjazd z parkingu przy hotelu "Tarnovia". Następnie przystanek przy ul. Krakowskiej - PLANTY, oraz przystanek przy ul. Narutowicza - Salon meblowy. Przewidywany przyjazd do klubu: 21.10 - 21.15

2 kurs - godzina 22.00 - przejazd j.w.
3 kurs - godzina 23.00 - przejazd j.w.

Powrót: wyjazdy z pod klubu - godzina 1.30, następnie 2.30 i ostatni 3.30.
Powrót tą samą trasą.


></div>
<br/></table>                    <!-- <span class= -->
Komentarze...