POLDIM nowym sponsorem Jaskółek
access_time 2006-04-05 12:33:44
Mamy wyśmienitą wiadomość dla kibiców Unii oraz całego tarnowskiego środowiska żużlowego. Do pocztu głównych sponsorów Unii Tarnów dołączył POLDIM SA! Radość z tego faktu jest tym większa, iż POLDIM jest w 100% "nasz" - tarnowski.
Szczegóły umowy sponsorskiej oczywiście objęte są tajemnicą handlową, ale wiadomo, że wkład POLDIMU w utrzymanie mistrzowskiego poziomu sportowego i organizacyjnego klubu stawia go wśród najważniejszych mecenasów żużla w naszym mieście. Co bardzo ważne - ten rok ma być dopiero początkiem dłuższej i szerszej współpracy firmy z klubem.

Spółka, specjalizująca się w kompleksowym wykonastwie robót drogowych i mostowych, utrzymaniu i remontach dróg, placów i obiektów mostowych oraz montażu energochłonnych barier drogowych, ma swoją siedzibę w Tarnowie a jej korzenie sięgają jeszcze lat 70. Sprywatyzowana w 1992 roku przekształciła się w Spółkę Akcyjną a pod obecną nazwą funkcjonuje od 1.04.2005 r. Przedsiębiorstwo wraz ze spółkami zależnymi daje zatrudnienie ok. 500 mieszkańcom Tarnowa i okolic, z czego ok. 1/3 to wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno - techniczna.

Więcej informacji o POLDIM SA można znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa: http://www.poldim.com.pl

informacja z www.unia.tarnow.pl

%%br%%
Komentarze...