Tragedia na tarnowskim osiedlu
access_time 2006-04-01 12:37:38
Na osiedlu Westerplatte wczoraj wieczór doszło do tragedii. W późnych godzinach wieczornych zostały odkryte zwłoki dziecka. Wózek wraz z ciałem prowadziła 37 letnia mieszkanka Tarnowa.

Jak podała Policja, zatrzymana kobieta jest mieszkanką Tarnowa, ma 37 lat. Zwłoki znajdujące się w wózku, należały do 8 letniej dziewczynki. Wcześniej zgłoszono zaginięcie dziecka. Policja była w trakcie jej poszukiwań.

 

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, kobieta ta podobno jest znana Wymiarowi Sprawiedliwości i ma ścisły związek z podpaleniem kilka lat temu windy przy ul. Lwowskiej. Dziecko zaś nosiło ślady uduszenia.

 

Wg relacji naszego źródła, kobieta prowadziła wózek za blokami 12 i 14 osiedla Westerplatte. Na jej drodze pojawiło się dwóch mężczyzn, którzy zaniepokojeni zawartością ciągniętego przez Zatrzymaną wózka, postanowili nieco bliżej się mu przyglądnąć. Oczom mężczyzn ukazał się masakryczny widok uduszonego dziecka. Zatrzymali kobietę i zawiadomili Policję. Ta natychmiast przybyła na miejsce i dokonała pierwszych oględzin miejsca zdarzenia. Obecnie (tj. około godz. 00:45) na placu zabaw za blokiem nr 14 nadal przebywają służby policyjne oraz prokuratura.

 

W chwili pojawienia się kolejnego komunikatu, będziemy Państwa informować.


 

 

%%br%%mat

Komentarze...