Pod kontraktem brakuje tylko podpisu
access_time 2006-03-29 16:00:48
Grzegorz Dzik, na sezon bieżący ma podpisany kontrakt z zespołem Unii Tarnów. Jednak ze względu na małe możliwości startu w zawodach ligowych postanowił poszukać sobie miejsca w innej ekipie. Dzisiaj wiadomo, że pod wypożyczeniem zawodnika do Gdańskiej ekipy brakuje już tylko podpisu, natomiast wszystkei warunki są praktycznie omówione.
    Grzegorz Dzik w poprzednim sezonie nie miał za wiele okazji do startów, mało możliwości rozegrania spotkań ligowych, później wypadek na PE. Taka sytuacja nie sprzyja rozwojowi żadnego zawodnika, zwłaszcza tak młodego i potrzebującego jazdy. Ponieważ warunki sa w pełni ustalone, zapytaliśmy tarnowskiego juniora, jak rozwiąże problemy logistyczne: "Odległość jest dość duża i to jest zdecydowany problem. Do wakacji, rozwiązywać będziemy to w następujący sposób: wyjedziemy w piątek, w sobotę ustawimy maszyny do panujących warunków i odbędzie się trening. W niedzielę po zakończeniu spotkania wrócę do Tarnowa. Wiadomo, że na niektóre mecze nie będę musiał wyjeżdżać tak daleko, gdyż np. do miejscowości położonych bliżej Tarnowa będę dojeżdżał bezpośrednio. Po wakacjach mam zamiar przeprowadzić się do Gdańska i tam zacząć naukę w nowym roku szkolnym".

    Tarnowianin ma obiecany motocykl i możliwość startu w czterech biegach w każdym spotkaniu. Na pewno nie mógłby liczyć na takie warunki startowe w naszym mieście, ze względu na dużą ilość gwiazd. Sympatycznemu zawodnikowi życzymi udanego podboju żużlowych torów, choć nie w barwach tarnowskiej Unii.

%%br%%mat
Komentarze...