Koncert w Centrum Paderewskiego
access_time 2006-05-12 13:14:37
Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna już po raz drugi zaprasza melomanów do kompleksu dworsko – parkowego w Kąśnej Dolnej na POPOŁUDNIE Z MUZYKĄ, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 maja br.
    Wśród licznych atrakcji znajdą się m. in. recital fortepianowy Martyny Smolińskiej, występ Kwartetu Wiolonczelowego B. Kołodziejczyka i wiolonczelistek Edyty Słomskiej, Katarzyny Cichoń, recital gitarowy Alicji Kawy, prezentacja kostiumów historycznych przygotowanych przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. J. Szczepanika w Tarnowie, a także grill i kawiarenka Restauracji „Tatrzańska”. Początek kilkugodzinnej imprezy o godzinie 15.00.

    Ponadto o godz. 18 odbędzie się Koncert Pieśni Kameralnej. Tym razem zaprezentują się melomanom: wybitna mezzosopranistka Urszula Kryger, oraz znakomici artyści Bartłomiej Nizioł – skrzypce, Tomasz Strahl – wiolonczela, Tomasz Herbut – fortepian w repertuarze utworów L. Spohra, J. Brahmsa, F. Suchuberta, R. Vaughan– Williamsa. Początek koncertu o godz. 18.00. Bilety w cenie 15 i 10 PLN do nabycia bezpośrednio przed koncertem, a dla niezmotoryzowanych melomanów możliwość skorzystania z autokaru (po wcześniejszej rezerwacji), który wyjedzie do Kąśnej sprzed Tarnowskiego Teatru o godzinie 14.00 i 17.00.

    Dodatkowe informacje w Centrum Paderewskiego – Tarnów, Rynek 9, tel. 621-09-21, a także 688-90-08.

%%br%%
Komentarze...