Impreza studencka w Odysei. KONKURS - ZAKOŃCZONY
access_time 2006-04-25 07:12:17
Już 27 kwietnia młodzież studencka będzie się bawić w "Odysei" na imprezie "ALL TOGETHER". Jeśli chcecie wziąć w niej udział i wygrać wejściówki to odpowiedzcie na pytanie - kiedy odbyła się ostatnia impreza w "Odysei" relacjonowana przez nasz portal?

Organizatorem imprezy jest Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna. Przypominamy, że na wszystkich chętnych, w centrum Tarnowa czekał będzie specjalny „studencki autobus”, który zabierze osoby do klubu, z umówionych miejsc oraz odwiezie Ich jeszcze w trakcie trwania imprezy, jak i po jej zakończeniu. Przejazd autobusem jest bezpłatny w obydwie strony.

 

Organizatorzy zapewniają, że uczestnicy imprezy zostaną wręcz „zasypani nagrodami”, które zdobyć będzie można na wiele sposobów, min. w konkursach. Wśród gadżetów, które będą rozdawane są min: akcesoria komputerowe i komórkowe, płyty CD, sprzęt sportowy, szampany i wiele innych.

 

Dla Internautów mamy cztery zaproszenia. Zapraszamy do konkursu. Odpowiedzi na pytanie prosimy nadsyłać na adres integra@tarnow.net.pl Konkurs trwa tylko do 25 kwietnia do godziny 19.00. Spośród przysłanych do nas maili z poprawną odpowiedzią wyłonimy cztery osoby. Ogłoszenie wyników na naszej stronie internetowej we środę (26 kwietnia). Bilety będą do odebrania na miejscu imprezy.


Zobacz : Szczegółowe informacje o imprezie

 

 

 =Zwycięzcami zostali:
- Łukasz K.
- Izabela K.
- Przemysław S.
- Leszek O.

Serdecznie gratulujemy! Wejście będzie odbywało się na listę z nazwiskami, podaną w klubie.

%%br%%
Komentarze...