Zadyszka w połowie sezonu?
access_time 2006-01-31 18:49:18
W minioną sobotę tarnowscy szczypiorniści zmierzyli się z ASPR Zawadzkie. Nie sprostali gospodarzom i polegli w tym spotkaniu 30:26. Tym sposobem na początku rundy rewanżowej Unia straciła już 3 punkty (14 stycznia we własnej hali tylko zremisowali z Gwardią Opole i pozwalają czołówce na ucieczkę).
Postawa tarnowskich piłkarzy ręcznych wynikać może z braku podstawowych zawodników, którzy nabawili się kontuzji. Brak ten walnie przyczynił się do przegranej.

Od samego początku spotkania gospodarze pokazywali, że w tym meczu na pewno nie będą statystami i walczyć o punkty zamierzają. Unia nie potrafiła przeciwstawić się silnym atakom rywali i do połowy pozwoliła na 3 punktową stratę. Choć w drugiej połowie walka była już bardziej wyrównana, to strat nie udało się odrobić i trzeba było przełknąć gorzki smak porażki.

W związku z tym, że Jaskółki pauzowały już w tej rundzie, tracą do lidera - KS Vive II Kielce już 5 punktów. Mimo to istnieje realna szansa na dogonienie rywali.