Stan tarnowskiego toru i remonty na stadionie
access_time 2006-03-29 15:47:26
Nie od dziś informuje się o remontach na tarnowskim stadionie żużlowym. Jednak wczorajsze opady w znaczny sposób opóźniły zarówno przygotowania nawierzchni, jak też możliwość wyjechania na tor. Co tu dużo mówić, wiele się dzieje, szkoda tylko, że aura nie dopisuje
    Zmianie w znaczny sposób uległ parking przed stadionem, od strony dworca. Otóż został on ogrodzony, w najbliższym czasie mają zostać zamontowane bramy przesówne. Za wałami, na których znajdują się trybuny pierwszego wirażu, obecnie pracuje spychacz, który w miarę sprzyjającej pogody robi zwyczajny porządek.

    Przy samym torze również nikt nie próżnuje. Obecnie kładziony jest wąż melioracyjny, a studzienki kanalizacyjne zostały udrożnione. Jeśli nie będzie padać, to do końca tego tygodnia remont powinien się zakończyć i w tym względzie powinniśmy być już przygotowani do nadchodzącego sezonu. O niecały metr przesunięta jest banda okalająca pierwszy łuk. Taka operacja musiała zostać wykonana ze względu na dmuchane bandy, których zamontowanie zwęziło pole jazdy i w tym miejscu brakowało nieco do przepisowej szerokości. Za bandą stawiane jest własnie nowe ogrodzenie.

    Wewnątrz budynku klubowego prowadzone są prace wykończeniowe.

    Problemy ma nie tylko tarnowska Unia. Dzisiaj miał się odbyć trenig z zawodnikami Gorzowa, niestety aura panująca w tamtym mieście również nie pozwoliła na rozegranie treningu. Na jutro planowany jest kolejny, miejmy nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie po myśli działaczy, gdyż do rozpoczęcia pierwszej kolejki już mało czasu.

%%br%%mat
Komentarze...