Nowy spis telefonów
access_time 2006-03-06 11:49:26
I tym razem każdy abonent TP, który zechce mieć aktualną książkę telefoniczną TP regionu tarnowskiego, musi ją specjalnie zamówić. W przeciwnym razie mogą być poważne problemy z jej uzyskaniem.

Abonenci TP w kopercie z rachunkiem otrzymali lub wkrótce otrzymają zawiadomienie, że będą mogli zamówić bezpłatną książkę telefoniczną wydaną przez Ditel SA - w wersji drukowanej lub elektronicznej (na płytce). Wzór zawiadomienia został wydrukowany razem z reklamą, dlatego trzeba zwrócić uwagę na to, by nie pozbyć się go przypadkowo wraz z informacjami o nowościach TP. Zamówienia składa się do 30 marca.

 

Spis telefonów "Tarnów" ma się ukazać w czerwcu. Ostatnie wydania książek TP były przez wielu użytkowników krytykowane, głównie dlatego, że wszystkie urzędy, instytucje, firmy itp. znalazły się w jednej części, bez podziału na miejscowości. Np. żeby odnaleźć numer do szkoły podstawowej w wybranej miejscowości, trzeba jej szukać wśród setek innych, z całego regionu, wymienionych jedna po drugiej. Przy takim układzie książki brak wiedzy o dokładnej nazwie szukanej firmy poważnie utrudnia jej odnalezienie w spisie.

 

(ziob)

Dziennik Polski

 

www.dziennik.krakow.pl


Komentarze...