Daniec w Tarnowie
access_time 2006-03-07 22:22:40
Już za kilka dni w Mościckiej Fundacji Kultury wystąpi gwiazda kabaretu - Marcin Daniec. Występu tego satyryka nie trzeba reklamować. Do historii przeszedł jego skecz o 95-sekundowej walce Andrzeja Gołoty z Lennoxem Lewisem.

 hspace=Najnowsza oferta Kabaretu Marcina Dańca to świetne teksty, oryginalne pomysły satyryczne a wszystko w wykonaniu cenionego i popularnego komika . W krzywym zwierciadle satyry przedstawia aktualne wydarzenia humorystycznie je komentując. W programie występuje również Tadeusz Krok – bard krakowski śpiewający piosenki autorskie oraz znany gitarzysta Zbigniew Seroka.

 

Marcin Daniec współpracował z kabaretami "Wały Jagiellońskie" i "Pod Egidą". Od 1994 występuje samodzielnie. Stworzył wiele estradowych wcieleń, z których najbardziej zapadły w pamięci widzów takie, jak Pan Ignacy, Waldemar K., Marcinek i Góral. W 1999 roku HBO wyemitowała cykl autonomicznych programów z udziałem Dańca pt. "Marcin Daniec Tłok Show". Każdy miał formułę parodii telewizyjnego talk show. Wśród gości Marcina Dańca znaleźli się między innymi.: Krzysztof Ibisz, Wojciech Jagielski, Piotr Najsztub i Jacek Żakowski, Maciej Orłoś, Tomasz Raczek, Alicja Resich-Modlińska, Mariusz Szczygieł, Nina Terentiew, Beata Tyszkiewicz i inni. Od 2000 roku na antenie HBO gościł autorski program Marcina Dańca - "Gadaniec". Daniec był jego scenarzystą, reżyserem i gospodarzem.

 

Występ w Tarnowie został zaplanowany na 10.03.2006, godz. 20:00. Organizatorem imprezy jest Agencja Koncertowa JOLMAX - tel. 014 6214969, 0 601 511 400. Sprzedaż biletów – zamówienia zbiorowe - Jolmax, indywidualne  -  MFK, DH Świt. Cena biletów: 36.00 zł .

Komentarze...