Jam Session
access_time 2005-11-10 00:00:55
Już jutro (czwartek) w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury odbędzie się Jam Session z udziałem instruktorów i uczniów Szkoły Muzyków Rockowych S.M. Rock. To nie tylko szansa na posłuchanie dobrej muzyki, ale również na udoskonalenie warsztatu przez zapisanie się na zajęcia.

Impreza skierowana jest do wszystkich sympatyków muzyki rockowej, a w szczególności do tych, którzy amatorsko muzykują i chcieliby udoskonalić swój warsztat. Podczas koncertu będą przyjmowane zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, gitarze basowej i perkusji. Gry uczą profesjonalni muzycy rockowi.

Szkoła Muzyków Rockowych powstała w 1993 roku. Do współpracy w roli nauczycieli zaproszono doborowe grono tarnowskich muzyków. Wśród nich byli Piotr Smoleń (CAVE), Paweł Mazur (CAVE), Adam Prucnal (ZIYO, BRAThANKI), Tomasz Fiołek. Współpracowali również Leszek Łuszcz (CAVE, SIEDEM) oraz Bartek Szułakiewicz. Młodzi fani rocka, którzy nie tylko słuchają tego gatunku, ale również dzięki zajęciom próbują swoich sił jako instrumentaliści, tworzą duety oraz zespoły, z którymi występują publicznie. Tradycją stały się też promocyjne koncerty typu jam session, w trakcie których, obok nauczycieli S.M.Rock, prezentują się także uczniowie.

Podobnie jak w latach ubiegłych, indywidualne zajęcia będą odbywać się w Piwnicach TCK i prowadzone będą przez Piotra Smolenia (gitara), Pawła Mazura (gitara basowa) i Bartka Rojka (perkusja).Jam Session rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A