ZIYO i IN-GRID dla hospicjum.
access_time 2005-08-29 01:09:28
"Mania rozdawania" zakończona. Od czwartku do soboty rozdawano za grosze wodę mineralną "Kinga Pienińska". Jeszcze pozostało wylicytowanie ostatniej butelki wody. Zebrane przez te kilka dni pieniądze zostaną przekazane potrzebującym dzieciom. W finałowym koncercie wystąpił zespół "ZIYO" i włoska piosenkarka "IN-GRID".

Urszula Augustyn kandydująca z ramienia PO do parlamentu ogłosiła zgromadzonej pulbliczności przy hipermarkecie "Carrefour", że w tegorocznej "Manii rozdawania" zostało zebranych ponad 20 tysięcy złotych. Wszystkie pieniądze będą przekazane do Domów Dziecka w Tarnowie i Nowym Sączu oraz do Hospicjum dla dzieci nieuleczalnie chorych w Stróżach.

 

Imprezę zorganizowało RDN Małopolska a dziennikarze radia przez kilka dni rozdawali wodę mineralną. Do akcji właczyli sie również włodarze miasta -  wójt gminy Tarnów- Piotr Molczyk i starosta tarnowski Michał Wojtkiewcz. Jutro na antenie RDN-u zostanie wylicytowana ostatnia butelka. W ubiegłym roku sprzedano ją za tysiąc złotych. Jaką cenę uzyska w tym roku??

 

"ZIYO" uraczyło tarnowian dobrą muzyką, "IN-GRID" próbowała zdobyć publiczność mówiąc po polsku. Szkoda, że nie zadbano o to, by plac przy hipermarkecie na Błoniach został opróżniony zupełnie z samochodów. Choć może niektórzy poczuli się jak w kinie samochoowym??

 

BB

fot. Marcin Bittner, Darek Górecki

Komentarze...