Sobotni koncert
access_time 2005-08-29 00:18:54
Prezentujemy galerię zdjęć z koncertu grup Silversound oraz Mezo. Było gorąco nie tylko ze względu na rozgrzewającą muzykę...
Koncertową noc na dobre zaczął Sliversound prezentujacy się w białych strojach. Zaprezentował remake'y znanych przebojów oraz swoje kawałki rozgrzewając liczną publiczność, która przybyła dzisiejszego wieczoru na płytę rynku. Po dłuższej przerwie na wymianę sprzętu zespołów na scenie pojawił się Mezo.

 

 

Publiczoność w większości przywitała go gorącymi oklaskami. "Większość" gdyż kilku wybrańców postanowiło uczynić to przy pomocy jajek, śmieci i butelek po piwie. Na szczęscie przytomna ochrona szybko wyłowiła z tłumu 2 osoby. Zostały "grzecznie" przerzucone przez barierki, skute i wyproszone z koncertu (co widac na załączonych zdjęciach).

 

 

W całym tym zamieszaniu zgubił się chłopiec, którego szczęśliwie udało się odnaleźć po interwencji prowadzących imprezę. Po kwadransie impreza rozpoczęła się ponownie. Tym razem Tarnowianie udowodnili, że potrafią się bawić.

 

 

Pierwsza świeżutka porcja zdjęć poniżej (nie wszystkie zdjęcia ułożone są chronologicznie) . Reszta fotografii pojawi się w niedzielę/poniedziałek.

 

 

Redakcje zastanawia czy wykrzykiwanie słów "Wyp****aj" przed wejsciem zespołu na scenę to jakiś nowy sposób zachęcenia artysty do występu?

 

 

fot. Marcin Bittner, Darek Górecki

 

Komentarze...