Warsztaty w PUP
access_time 2005-08-11 01:49:25
Jak się zachować na rozmowie o pracę, jak się zaprezetować, jak opowiadać na pytania? Od odpwoiedzi na te pytania często zależy nasza przyszłość - to czy będziemy lepsi od konkurencji. Urząd Pracy w Tarnowie przygotował trzydniowe warsztaty, których celem jest zdobycie wiedzy i umiejętności związanych z zaprezentowaniem siebie w rozmowie kwalifikacyjnej z pracodawcą.

Warsztaty skierow ane są do wszystkich osób, które chcą poprawić swoje szanse na uzyskanie wymarzonej pracy, w tym szczególnie do osób bezrobotnych  i poszukujących pracy. Uczestnicy  zdobędą ogólną wiedzę na temat procesu rekrutacji pracowników oraz stosowanych metod, poznają zasady prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, posiądą umiejętności zaprezentowania pracodawcy swojej osoby oraz odpowiedzi na trudne pytania. Dowiedzą się też, jak opanować stres związany z rozmową kwalifikacyjną.

 

Warsztaty odbędą się w dniach 23-24-25 sierpnia. Urząd Pracy prowadzi nabór chętnych osób. Warsztaty są bezpłatne. Zapisy pod numerem  - (0-14) 626-99-40,i pocztą elektroniczną - centrum@wup.tarnow.pl.

 

 

 

BB

Komentarze...