[ZAKOŃCZONY] Filmy pod gwiazdami.KONKURS
access_time 2005-08-10 02:44:44
Tarnowskie Centrum Kultury proponuje wszystkim kinomanom trzy projekcje filmowe - 17,18 i 19 sierpnia o godzinie 21.00. Nietypowa będzie sceneria przedstawianych filmów - Amfiteatr letni. Jeżeli chcecie wygrać bilet lub karnet zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe - Kto jest reżyserem filmu "Gangi Nowego Jorku"?

Projekcje odbędą się 17, 18 i 19 sierpnia o godz. 21 w scenerii Amfiteatru Letniego. Każdego dnia zostanie wyświetlony jeden film. Wsród nadesłanych odpowiedzi rozlosujemy 2 jednosobowe zaproszenia na wszystkie seanse, 2 jednoosobowe biety na film "Dróżnik" i dwa jednosobowe bilety na film "Apartament". Konkurs trwa do 14 sierpnia do godziny 18.00. Powodzenia.

 

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy przysyłać na adres integra@tarnow.net.pl Spośród przysłanych do nas maili z poprawną odpowiedzią rozlosujemy zwycięzców. Bilet będą do odebrania w siedzibie firmy Integra, Tarnów ul. Długa 11-13. Prosimy o zapamiętanie hasła podanego w mailu wysłanym przez nasz portal.

 

17 sierpnia (środa) – „Dróżnik” rez. Tom Mc Carty prod. Kanada/USA, 2003. Film opowiada o przyjaźni między trójką ludzi, którzy mieszkają w małej miejscowości Newfoundland. Finbar McBride (Peter Dinklage) nie lubi skupiać na sobie uwagi i za wszelką cenę ucieka przed zainteresowaniem, które wzbudza jego 135 cm wzrostu. Chce być niezależny i samowystarczalny. Jego największą pasją jest kolej. Czas trwania filmu: 88 min.

 

18 sierpnia (czwartek) – “Apartament” reż. Paul Mc Guigan prod.USA/Kanada, 2004 Namiętność. Zdrada. Tajemnica. Matthew (Josh Hartnett) jest młodym i obiecującym bankierem. Dwa lata temu przeżył zawód miłosny, gdy jego ukochana zniknęła bez śladu. Kompletnie rozbity wyjechał z Chicago. Teraz, po dwóch latach, powraca do Chicago. Jego życie wróciło do normy, poznał nową kobietę, z którą zamierza się ożenić. Jego życie zatacza jednak pętlę, pewnego dnia spotyka w kawiarni piękną kobietę, którą uważa za swoją dawną, utraconą miłość i którą chciałby ponownie odzyskać. Kierowany obsesją na jej punkcie zaczyna ją śledzić. Jego poszukiwania wkrótce wpędzą go w nie lada kłopoty...Czas trwania filmu 115min.

 

19 sierpnia (piątek) – „Gangi Nowego Jorku” reż. Martin Scorsese prod. USA, 2002 Nowy Jork, rok 1863. Dzielnica Five Points – ciemny zakątek miasta, od dawna uważany przez Nowojorczyków za centrum występku i chaosu. Na tle tej brutalnej i bezpardonowej walki o dominację rozgrywa się historia młodego chłopaka. Czas trwania 166min.

 

Proponowane filmy wprawdzie gościły już na ekranach kin i cieszyły się dużą oglądalnością, ich powtórzenie, będzie doskonałą okazją do przypomnienia ich sobie lub do nadrobienia zaległości. Na czas projekcji uruchomiona zostanie „kawiarenka” i będzie do dyspozycji widzów. W razie deszczu projekcje zostaną przeniesione do Piwnic TCK.


BB

 

 


 

 

Komentarze...