Siatkówka - III liga kobiet
access_time 2005-02-22 09:55:23

Jedynka znowu bez seta. W sobotę siatkarki UKS "Jedynki" Tarnów rozegrały przedostatni mecz w tym sezonie. Tym razem niepokonanym przeciwnikiem okazał się "Maraton" Krzeszowice.

Tarnowianki ciągle nie mogą urwać seta rywalkom. Do stanu 15:15 utrzymywały wyrównaną walkę, jednak nie potrafiły odskoczyć na "bezpieczną" odległość punktową, co skutecznie wykorzystały siatkarki Maratonu i wygrały kolejne spotkanie 3:0 (25:19, 25:19 i 25:20).

Wyniki spotkań o miejsca 1-6: Dalin II Myślenice - Sandecja Nowy Sącz 3:1, zaległe mecze: Maraton - Sandecja 1:3 i UKS Jedynka - Dalin Myślenice 0:3. O miejsca 7-12. Iskry Grybów - Gryf Brzesko 3:1, Skawa Wadowice - Podkarpacie Bobowa 3:0, spotkania Wisła II Kraków - Ogniwo Piwniczna i Muszynianka II Muszyna - Maraton zostały przełożone.

Ostatnie spotkanie w tym sezonie siatkarek UKS "Jedynki" z Dalinem II Myślenice odbędzie się w sobotę, tj. 26.02 na hali ILO w Tarnowie o godz. 18. Serdecznie zapraszamy!