Pobili się pracownicy
access_time 2004-12-18 19:25:50

Do przykrego incydentu doszło kilka dni temu w tarnowskim Pogotowiu Ratunkowym. Dwóch długoletnich pracowników pokłóciło się i pobiło między sobą. Jeden z nich trafił do szpitala.

Z informacji, które do nas dotarły, wynika, że podczas dyżuru wybuchła awantura między kierowcą karetki wypadkowej i ratownikiem medycznym. Nie jest znany powód kłótni. W krótkim czasie panowie przeszli od słów do rękoczynów. W wyniku bójki kierowca trafił na obserwację do Szpitala im. E. Szczeklika w Tarnowie. Nie potwierdzone źródła mówią, że doznał urazu głowy.


- Nie byłem świadkiem zdarzenia, ale wiadomo mi o nim - przyznał Marek Latała, z-ca dyrektora pogotowia. - Dwóch panów nagadało sobie za wiele, mieli jakieś sprawy między sobą. To długoletni i zasłużeni pracownicy. Mam nadzieję, że dojdzie między nimi do ugody. Na pewno nie powinno dojść do takiego incydentu. Niestety, stresujący charakter pracy w pogotowiu na pewno ma udział w tym zdarzeniu.Policja nie otrzymała zgłoszenia o pobiciu.Dyrektor Latała zapowiada, że w sprawie tej zostanie zarządzone postępowanie wyjaśniające. Niewykluczone, że obydwaj pracownicy poniosą kary dyscyplinarne. (ziob)Dziennik Polski


 

Komentarze...