Tomasz Gollob zawodnikiem Unii
access_time 2004-11-08 06:19:38

Najlepszy polski żużlowiec nadal zawodnikiem Unii Tarnów. Tomasz Gollob we wtorek podpisze kontrakt z drużyną mistrza Polski.

[[fotka1]]Zawodnik oraz Grzegorz Ślak, prezes Rafinerii Trzebinia, sponsor strategiczny zespołu z Mościc uzgodnili podczas weekendu szczegóły dotyczące stosownej umowy. Kontrakt oznacza, że również drugi z braci Gollobów - Jacek ponownie będzie jeździł z Jaskółką na plastronie. - Wszystko jest już omówione. - zapewnił nas prezes Ślak. - Rozmawialiśmy nie tylko o lidze, ale również o startach w Grand Prix. Zależy nam na dobrym wyniku. Poczynione zostały odpowiednie kroki, które mają pozwolić Tomkowi na walkę o najwyższe cele.


Przypomnijmy Tomasz Gollob w tym sezonie, po raz kolejny udowodnił; że jest najlepszym polskim zawodnikiem na arenach międzynarodowych. W cyklu Grand Prix zajął 6. miejsce.To nie koniec dobrych informacji dla kibiców czarnego sportu. W tym tygodniu podpis pod kontraktem z Unią może złożyć pięciokrotny mistrz świata - Tony Rickardsson. Umowa zostanie sfinalizowana w Szwecji. Równocześnie trwają poszukiwania jeszcze jednego zawodnika, który wzmocniłby drużynę mistrza Polski. Nieoficjalnie wiadomo, że nazwisko nowego żużlowca Unii poznamy jeszcze w tym miesiącu. (BD)Dziennik Polski


 


 

Komentarze...