"Szwenk" zaprasza
access_time 2004-09-13 12:39:41

Jeszcze tylko do 15 września przyjmowane są w Pałacu Młodzieży w Tarnowie (w pokoju nr 41, w godzinach 15-18 oraz w sekretariacie PM) zapisy do pracowni i Amatorskiego Klubu Filmowego "Szwenk". - Nie stawiamy żadnych ograniczeń wiekowych i innych, stwarzamy natomiast możliwość realizacji własnych pomysłów ...

 

Tarnowski AKF "Szwenk" przy Pałacu Młodzieży istnieje od 1986 roku. Przez jego pracownię filmową przewinęło się już kilkaset osób, głównie uczniów szkół, studentów. Niektórzy osiągnęli pewne sukcesy podczas festiwali, konkursów, kilkunastu związało się na stałe z branżą filmową. Osiągnięcia tarnowskiego klubu, także w międzynarodowym wymiarze, zostały dostrzeżone i nagrodzone. Jednym z cenniejszych wyróżnień jest dla "Szwenka" Złoty Medal UNICA (Światowej Federacji Filmów Niezależnych) przyznany za całokształt działalności.

- Na początku każdego roku szkolnego prowadzimy zapisy do pracowni filmowej, licząc, że wśród kandydatów pojawią się nowe talenty. Proponujemy fachową pomoc przy realizowaniu własnych, autorskich projektów, udział w warsztatach, festiwalach filmowych itp. - Tadeusz Koniarz zapewnia, że każdy chętny ma szansę przeżyć w Tarnowie ciekawą przygodę z filmem. (mab)

Komentarze...