Niepokonane Koksy
access_time 2004-07-15 01:39:39

W sobotę na obiektach Tarnovii rozegrany został otwarty wakacyjny turniej piłki nożnej dla młodzieży. Impreza ta zgromadziła na starcie kilkanaście drużyn (łącznie 100 zawodników) rywalizujących w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe oraz gimnazja.

W młodszej grupie wiekowej po rozegraniu - systemem każdy z każdym - spotkań eliminacyjnych przystąpiono do meczów półfinałowych. W pierwszym z nich Wola Radłowska I pokonała 6-1 Real Madryt, w drugim pierwszy zespół Tarnovii po zaciętym pojedynku zwyciężył natomiast 1-0 swych kolegów z drugiej drużyny. Emocji nie zabrakło również w meczu finałowym pomiędzy Wolą Radłowską I i Tarnovią I. W regulaminowym czasie zakończył się on wynikiem 1-1 i o zwycięstwie decydować musiały rzuty karne. Skuteczniej egzekwowali je młodzi piłkarze z Woli Radłowskiej (2-1 po trzech seriach) i oni też świętować mogli końcowy sukces. Skład zwycięskiej drużyny: Tomasz Pięta, Kamil Kotasiński, Dawid Bysiek, Daniel Mikołajczyk, Robert Szwiec, Mateusz Ślęczka oraz Mateusz Michalski.

W kategorii gimnazjów rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym, a wszystkie zespoły rozegrały po pięć spotkań. Bezapelacyjnym zwycięzcą okazała się ekipa pod nazwą FC Koksy (Wojciech Kołodziej, Jakub Kudrański, Mateusz Klich, Mateusz Głowacz, Mateusz Augustyn, Przemysław Augustyn i Mateusz Psonak), odnosząc komplet zwycięstw.

Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe, a organizatorzy już dzisiaj zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w drugim tego typu turnieju, jaki rozegrany zostanie na obiektach Tarnovii w sobotę, 28 sierpnia.

(STM)

Komentarze...