Wojtek Klich i jego goście
access_time 2004-06-05 11:50:18
W piątek na tarnowskim rynku wystąpił Wojtek Klich oraz zaproszeni przez niego goście, Małgorzata Ostrowska i Krzysztof Zalewski.

Pomimo padającego deszczy koncert mocno rozgrzał licznie przybyłą publiczność, której znaczną część stanowiła młodzież zapewne ze względu na występ Krzyśka Zalewskiego, który obiecał, że pojawi się w Tarnowie ze swoim zespołem. Doskonałą kondycją wykazał się Wojtek Klich, który po swoim koncercie grał podczas występów swoich gości nie schodząc ze sceny ani na moment.


 Wojtek Klich zaprezentował nam swoje największe przeboje, natomiast Krzysztof Zalewski przedstawił utwory ze swojej nowej płyty którą nagrał wspólnie z  Wojtkiem Klichem usłyszeliśmy również bardzo ciekawie zaaranżowane światowe standardy rockowe. Na zakończenie wieczoru wystapiła  Małgorzata Ostrowska. W jej wykonaniu usłyszeliśmy przeboje z repertuaru grupy Lombard jak również utwory z solowych płyt. Niestety pewnie ze względu na ciszę nocną choć publiczność domagała się bisów koncert zakończył się dokładnie o godzinie 22:00.


 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A