Dla średnich firm
access_time 2004-06-02 07:14:25

Wczoraj uroczyście otwarty został Oddział Raiffeisen Bank Polska S.A. przy ul. Szkotnik, to pierwsza placówka tego banku w regionie tarnowskim.

-Bank Raiffeisen jest bankiem środka, naszymi klientami są zarówno firmy większe, jak również średnie i małe przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni, polska klasa średnia. To przede wszystkim do tych grup kierujemy swoją ofertę. Proponujemy pełne spektrum usług, nie tylko obsługę w oddziałach, ale także dokonywanie transakcji poprzez internet i telefon komórkowy. Stawiamy także na to, by poprowadzić klienta, doradzić mu i fachowo pomóc - podkreślał podczas konferencji prasowej Piotr Czarnecki, prezes zarządu banku.

Przy ul. Szkotnik oprócz banku mieści się również biuro leasingowe grupy bankowej Raiffeisen. - Daje to pełny wachlarz usług banku. Zapewniamy indywidualną i profesjonalną obsługę klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku jest duża konkurencja, ale naszą przewagą jest mobilność, docieramy do siedzib klientów. Z naszych usług korzystają firmy, które mieszczą się nawet około 30 km od Tarnowa - mówi Agnieszka Barnaś, dyrektor oddziału.

Biuro obsługi klientów banku na parterze jest niewielkie, zatrudnia siedem osób. Jak zaznacza prezes Czarnecki, biuro urządzono skromnie - Chcemy w ten sposób pokazać klientom, że bank dobrze gospodaruje pieniędzmi. Zdaniem kierownictwa atutem banku jest również wygodny parking, którym większość tarnowskich banków nie dysponuje. ( baja)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A