Puchar Tarnowa po raz drugi
access_time 2004-05-14 07:49:13

W najbliższą niedzielę, na liczącej 4100 metrów okrężnej trasie położonej na Górze św. Marcina rozegrana zostanie druga eliminacja tegorocznego Pucharu Tarnowa w kolarstwie górskim.

Zgłoszenia do imprezy organizowanej przez Biuro Organizacji Zawodów "Sokół" w Tarnowie, Urząd Miasta Tarnowa oraz Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przyjmowane będą w dniu startu w godz. 8-9.30.


 Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią młodzicy, którzy na trasę dwóch okrążeń wyruszą o godz. 10. Pięć minut później na starcie pojawią się kobiety (dystans dwóch okrążeń), a o godz. 11 do walki na trasie trzech okrążeń przystąpią juniorzy młodsi.


Harmonogram dalszej części niedzielnych zawodów przedstawia się następująco: godz. 11.05 - masters I i masters II (trzy okrążenia); godz. 12.30 - młodzieżowcy i seniorzy (pięć okrążeń), godz. 12.35 - juniorzy (cztery okrążenia).


Całą imprezę zakończy, przeznaczony dla początkujących i jeżdżących na rowerze górskim rekreacyjnie, wyścig "O czapkę gruszek", którego start zaplanowano na godz. 12.37. (STM)

Komentarze...